Vafky nedržia plamen, zhasínajú

Od: Datum: 06.11.15 16:00 odpovědí: 10 změna: 07.11.15 16:40

Dobrý deň, ak dovoilíte, kto by vedel, mám taký problém, doma mám Gamat-ky. Na plyn, klasické. Teraz, keď začala topná sezóna som ich zapla, ale vypínajú sa. Úplne zhasne plameń, treba nahodiť iskru. Zas nahodím, idú a za nejaký čas, hodinu dve, zhasnú, aj ten základný plameň, znova ich treba zapnúť. (iskrouä A takto sa to opakuyje dokola, bol tu aj topenár, vravel, že vyzerajú vporiadku, ale stále to robia ďakujem za každý názor
Zdroj: http://forum.tzb-info.cz/1330…-vafky-problem?idtext=1#text1

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.15 16:18

Musíte zavolat plynaře. Zkontroluje, vyčistí, seřídí. Na tenhle problém jiná rada neexistuje.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.11.15 19:58

než budete volat plynaře běžte se podívat do komínku jestli vněm nemáte pavučiny nebo třeba nějaké hnízdo na 90 procent to bývá ucpaným komínkem

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.11.15 16:46

Mě to dělalo u MORA protože jsem to měl rozebrané z důvodu rekonstrukce místnosti. Bylo to málo zasunuté "čidlo" termostatu, musí na něj foukat ten plamínek.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.11.15 23:45

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.11.15 07:39

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Ohodnoceno: 1x

Od: andraskovam
Datum: 07.11.15 07:51

Dobré sobotné ráno

všetkým ´dakujem za odpovede, asi znovu zavolám plynára, bol tu včera, ale žiadnu závadu nezistil, ale kamna nečistil, upevnil spalinový odvod, ale nepomohlo to, každopádne ho budem volať znovu a skúsim mu predniesť, to čo odzneloi na tejto stránke v odpovediach.

Pán PLETIPLOT, ja sa na Vás nehnevám a ďakujem za upozornenie na gramatiku a pánu Babkazovi ďakujem, že sa ma zastal, ďakujem Vám.

Uvidíme, čo bude, v najhoršom prípade sa kúpia nové WAWky ;)

Datum: 07.11.15 13:27

Wawky nemám, takže k věci odpovědně k věci poradit nemůžu, a něco si vymýšlet by bylo nezodpovědné. Je vás tu dost, aby se někdo našel a odpověděl. Až bude psát tazatelka kvůli wawkám nějaký dopis, určitě ji přijde vhod, že ví, jak se to správně píše. A rozhodně jsem to nemyslel jako nějakou výtku vůči ní, on to neví skoro nikdo.

Od: djcifh
Datum: 07.11.15 09:15
Nám tohle jednou dělaly a pomohlo vyčištění, měly ucpanou nějakou trubičku.

Datum: 07.11.15 10:20

asi takovou tu (napohled) hliníkovou, která přivádí plyn z krabičky na štelování do hořáku, alespoň tak to měli rodiče

Datum: 07.11.15 16:40

Nová kamna nejsou až tak drahá, ale draho vyjde namontování + tlaková zkouška. Komplet cca 10.000. *hej*Volejte zpět toho plynaře, který už u vás byl. Ještě se zeptám, jestli vám neudělali zateplení baráku a odvodní komínek v něm neutopili Mi to udělali v ložnici a vždycky, když fouká, tak plamínek sfoukne. *hej* babka z Ostravy

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.