Ohřívač vody Delimano

Od: Datum: 30.10.15 08:33 odpovědí: 3 změna: 30.10.15 10:57

Zdravím,

máte někdo zkušenost stouto baterií a nebo jaký na to máte názor?

Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.15 08:52
avatar
Hezké ráno,
přes teleshoping zásadně nic neobjednávám. Na hodinovém vychvalování produktu, zaplacených "obyčejných" lidech, kterým se dostal do rukou zázrak mi nepřijde nic lákavého a vždy podezřelé snižování ceny a přidávání dalších cetek, když zavoláte ještě dnes. No, ale máte samozřejmě právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti dnů, pokud Vám ohřívač nebude jakkoli vyhovovat, například voda bude málo teplá a podobně, určitě tuto možnost pak využijte.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.15 10:57

Ani já nic neobjednávám co se dlouho nabíz,moc lidí asi baterii nenakupuje.Kdyby to bylo tak bezva asi by to již prodávali v obchodech.No nevím,ještě počkám kdo jak se na baterii vyjádří.Určitě se mi nechce za pár dní baterii odmontovat zabalit a platit poštovné.

Datum: 30.10.15 09:10
avatar

Mám Ohřívač vody Delimano již několik měsíců, namontoval jsem přívod na teplou vodu z boiléru, (který je umístěný ve sklepě a do kuchyně trvalo až příliš dlouho než začla téci teplá voda) používám jej k rychlému kratkodobému oplachu příboru, talířů proti zaschnutí zbytku jídla.

flodur.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.