Šikana druhého majitele

Od: Datum: 28.10.15 06:11 odpovědí: 4 změna: 28.10.15 13:14

Druhý majitel ideélní poloviny pozemku/příjezd a vchod do nemovitosti/nám postavyl nepojízdné auto tak že máme stížený přístup k své nemovitosti.Děkujiza radu Stanislav.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.10.15 07:01
avatar

Dobrý den, jste spolumajitelé, tak máte stejná práva a povinnosti - na těch by měla být dohoda. Nepíšete, co tomu předcházelo, ale tuším, že nějaký spor. Spory se řeší dohodou nebo později soudně. Takže, je tam nějaký důvod, proč tam ten vrak nyní je a musíte řešit příčinu. To ten vrak nemůžete (za pomocí někoho) posunout? Zdravím!

doplněno 28.10.15 08:16:

suzymon - nejde o souseda, ale jsou to dva spolumajitelé jednoho pozemku. Mají stejná práva i povinnosti k jednomu pozemku (a z toho plynou pouze "radosti").

doplněno 28.10.15 08:34:

stanislav7 - očekával jsem od Vás nějaké vysvětlení, proč se tak děje a jaká je komunikace mezi spoluvlastníky. Ale, Vy si chcete asi pouze postěžovat, že Vám někdo zabral místo, na které si činíte nárok. Musíte to řešit s tím spoluvlastníkem - tady Vám (bez bližších znalostí problému) nikdo neporadí. Takže, nepsat na internet, ale řešit se spoluvlastníkem pozemku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.15 08:12
avatar

Teď jde o to, jestli máte vstup pouze lehce stížený, nebo Vám to dělá skutečné problémy třeba při vjezdu Vaším autem. Pokud se jedná o druhou alternativu, došla bych za sousedem, vysvětlila a poprosila, jestli by s tím trošku nepopojel. Pokud je to tak, že Vám jenom vadí to, že si soused odstavil nepojízdné auto tak, že se na něj musíte koukat a to Vás irituje, tak s tím nic nenaděláte.

P.S. A proč šikana? To už je docela silný výraz. Asi tomu opravdu něco předcházelo a soused dělá naschvály.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stanislav7
Datum: 28.10.15 08:25

Jestli 4 čtyřicátníci staví vrak sedumdesátníkovy který 6 let parkovav před svým vchodem,tak nevím.Sedumdesátník jen nechce aby přes pozemek jezdily pro něj cizí auta.

Datum: 28.10.15 13:14

Sedumdesátník je nějakej blb, se mi zdá a ty ostatní mu dávaj sežrat to, co si on sám navařil, ne?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.