Jak vyřešit zásuvky u kuchyňské linky?

Od: Datum: 25.10.15 12:50 odpovědí: 4 změna: 25.10.15 16:23
Kupuji byt v novostavbě, kde začinám řešit kuchyňskou linku. Z jedné strany, která sousedi ze sousedama, je udělaná akustická zeď, do které se nesmí zasekavat elektroinstalace a rozvody vody, kvuli narušeni akustiky. Rozvody vody, mám v plánu, vést po zdi za linkou ale řeším, jak vést elektroinstalace k zásuvkám, když je nesmim zasekávat... Vest je v lištách je pro mě nemyslitelné, kvuli estetičnosti... Ma někdo prosím zkušenosti, jak to vyřešit? Jen doplním, že zadní obkladová deska, bude dřevěná.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.15 13:02
avatar

Jako třeba pustit to po wifině? Teď vážně, pokud nejde zasekat tak zbývají jen dvě možnosti. Lišty které nechcete, nebo (to bych zvolil já) udělat falešnou zeď třeba ze sádrokartonu a za ni schovat všechny roznody. Vyřeší zárověň konzoly na zaběšení kuch.linky atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.15 13:05

taky bych tak řešil, odsuneš zed třeba jen o 10cm kde ti vejde krabice

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.15 13:28

10cm je až moc, stačí skutečně jen na výšku krabice včetně obkladové desky, takže jen malý kousek, tak akorát jen na natažení kabelu. Další možností je umístění naležato do kuchyňské desky, nebo udělat soklík nad kuchyňskou deskou či pod horníma sřiňkama.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.15 16:23

Proč falešnou zeď? Já mám zásuvky přímo v zadní stěně linky a rozvody v mezeře mezi ní a zdí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.