Betonová podlaha

Od: Datum: 22.10.15 20:49 odpovědí: 4 změna: 22.10.15 22:35

Dobrý den, mám starý domek, vlhký a chtěla bych nechat v místnostech betonové podlahy. Ty stávající jsou křivé a škaredé. Jak docílit toho, aby byla podlaha hladká, rovná a přitom prodyšná.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 22.10.15 20:56
K cemu potrebujete prodysnost? Kdyz uz bude te sahat do podlah, nestalo by za to udelat i vodorovnou hydroizolaci. Jak pod podlahou, tak i pod stenami a dale vložit tepelnou izolaci? Ale bude to vyrazje drazsi.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 22.10.15 20:58

Chtít a mít je dost problém ve starém a vlhkém domku, stávající podlahy jsou z čeho, že jsou křivé a škaredé je sice vyčerpávající ale nic neříkající. Jelikož o tomto problému nemáte zřejmě povědomí, bylo by pro vás nejlepším řešením vyhledat odborníka který vám nabídne řešení - ve vašem připadě nepůjde z vašeho popisu zřejmě o věc ani jednoduchou a ani levnou...odvíjet se to bude od základů, izolací, zdiva, izolace vntřních částí domku a podlah...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.10.15 21:06
avatar

Prodyšná podlaha proč?

Vy musíte jít jinou cestou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.10.15 22:35

Podlaha prodyšná být nesmí, jinak vzlíná i vlhkost. Nevzhlednou betonovou podlahu bych navrhoval překrýt novou vrstvou kvalitnějšího a hladkého betonu, pěkně do vodorovné roviny. Později opatřit izolačním nátěrem. Výsledek závisí na šikovnosti či odbornosti firmy, nebo souseda. Za vlhkost domku může hlavně neexistence hydroizolace obvodových zdí od základů a okolní zeminy. S tím už asi nic neuděláte, když tak za drahé peníze.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.