Přední dvířka u pečící trouby

Od: Datum: 21.10.15 09:26 odpovědí: 4 změna: 22.10.15 09:09

Dobrý den,
sháníme pečící troubu do nové kuchyně a ráda bych, aby přední dvířka měla pouze jedno sklo. Pokud tam jsou dvě, špína zatéká mezi a špatně se myje. Uvádí se vůbec taková informace v parametrech a vlastnostech (například na heureka.cz)? Jak takovou troubu sehnat?
Děkuji za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.15 09:34
avatar

Dobrý den,

filtrovat se dle vašeho požadavku konkrétně na heurece nedá, ale v popisech parametrů u jednotlivých trub, je často uváděno, že má trouba dvojité sklo nebo systém chlazení předního skla. Taková trouba určitě nebude mít jen jedno sklo, protože to by pak bylo z venku horké a většina lidí má malé děti nebo zvířata a pro ně je taková vlastnost nežádoucí. Pročítejte tedy popisky. Zda se vůbec taková trouba vyrábí, to netuším a možná by bylo dobré zeptat se v prodejnách elektro.

Nicméně u mé trouby se dají dvě vnitřní skla vyndat a vše se dá krásně vyčistit, když je třeba - jednou za dva, tři roky..

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.10.15 09:39

Děkuji moc,

pokud by se dala dvířka vyndavat, nevadilo by mi to. Budu tedy pročítat dále. Děkuji moc za odpověď

Datum: 22.10.15 07:15
avatar

No, já si nejsem úplně jistá tím, co jste napsala. Existují miliony sporáků a nikdo nemá takový problém, o jakém píšete. Kdyby takový problém byl, konkurence je veliká a ihned by výrobce svůj výrobek vylepšil a dal světu na vědomí. ;) Možná, že vy jste viděla, vlastnila, troubu hodně starou a jednoduchou. Dnešní technologie jsou hodně o něčem jiném.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.10.15 09:09
avatar

Nejsem si jistý, ale domnívám se, že trouba s jedním sklem nebude. Přecijen se jedná o tepelnou izolaci a bylo-li by jedno sklo, bude na povrchu dosahovat teploty až 200 st. a z hledisky bezpečnosti to žádný výrobce neschválí. Navíc dvířka lze rozebrat a skla vyčistit. Zrovna nedávno jsem to dělal.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.