Plynový sporák

Od: Datum: 16.10.15 14:08 odpovědí: 3 změna: 16.10.15 16:10

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká je cca. odpovídající cena za připojení nového plyn. sporáku a novou plynovou hadici, od plynaře. Předem díky za názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 16.10.15 14:14
avatar

ceníků je hodně - záleží na lokalitě, počtu plynařů,... http://www.pavel-jakubcik-plz…y.cz/clanky/cenik-sluzeb.html

cena za hadici je závislá na délce a typu...


doplněno 16.10.15 15:28:

Taky si to můžete udělat sám za podstatně menší peníze... a až vyletíte do vzduchu, z vaší pojistky budou mít ostatní radost...


doplněno 16.10.15 16:17:

Píšete "jaká je cca. odpovídající cena" - odpověděl jsem, že ceníků je více. Dobrá oprava se zárukou se samozřejmě musí připlatit. 1600,- je naprosto ok, pokud se jedná o bezpečnost. Váš komentář je jen informace pro ostatní, že ti živnostníci jsou nehorázní chamtivci, co neví, co si říct za 10 minut práce.

Ten člověk to udělá na místě do 20ti minut, ale musí použít kontrolní přístroje na případný únik plynu (velmi drahé), musí jet pro hadici, k vám, v podstatě zabije přes půl dne - tj. nemůže dělat jinde zakázku celý den za 2000,- za den...

Spíš bych se divil, že by bylo více lidí, kteří s radostí přijdou vyměnit tuto hadici za menší částku ...


doplněno 16.10.15 16:34:

no nezlobte se - ale prostě jaká otázka, taková odpověď.

Ano, tato částka odpovídá práci a materiálu. Hadice 900,- s pojistkami, práce 500minimálně za zapojení plynového spotřebiče + 15% DPH.

Nerad bych, abyste díky mne zanevřel na poradnu - příště ale zkuste trochu lépe napsat svůj dotaz.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mik*
Datum: 16.10.15 14:27

je to v Praze, hadice asi 1 metr. Už jsem trochu zjišťoval a ceny se pohybovaly kolem 1500, což mi tedy za novou hadici a pár minut práce s nasazením přijde celkem dost. Bohužel, aby byla uznána záruka, je nutné odborné zapojení.

Od: mik*
Datum: 16.10.15 16:10

Asi jste přehlédl, že pro uznání záruky je potřeba potvrzení o odborném zapojení, čili sám si to dělat nebudu. Humoristů s rádobyvtipnými komentáři jsou plné diskuze, tady jsem čekal, že když požádám o radu, že max. nikdo neodpoví nebo třeba lépe, že někdo poradí. Odkaz na internetovou stánku je užitečnost nula, to si umím najít taky a "vtipný" komentář o vyletění do vzudchu, to už je snad bez komentáře. Opravdu radši se neptat.


doplněno 16.10.15 16:32:

Bohužel těch 1500 po mě chtěli i plynaři, kteří sídlí ve vzdálenosti do 200 metrů od mého bydliště a různé hadice už prý mají koupené dopředu. Čili jim to opravdu zabere jen těch pár minut a žádného půl dne nebo nedej bože celý den. Dokonce měli "tolik jiných" zakázek, že mohli hned přijet. Ale to už je jedno, poučení pro mě, že si radši vše zjistím sám, než aby si ze mě někdo dělal srandu za to, že chci poradit jaká cena je ok nebo ne.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.