Jak a cim vyhubit brouky?

Od: Datum: 02.11.15 03:12 odpovědí: 8 změna: 02.11.15 12:46
avatar

Potrebuji vedet jakou chemikalii mam pouzit na likvidaci cehokoliv mensiho nez krysa v uzavrenem obyvanem prostoru. Nejaky poradny dryjak, aby vsechno co se toho dotkne rychle umřelo.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.15 07:18
avatar

Co blázníte? Raději si zaneřádíte prostor pro život jedem, než byste plácnul po broukovi? Zvláště teď, na začátku zimy, když jsou všichni zalezlí? A nehrozí žádný hromadný výskyt? *bzum* Uvědomte si, že z každého chemického prostředku zůstávají v prostoru stopy, které se vám dostávají do těla a ničí krvetvorbu a játra a ledviny. Raději hmyzáky, než chemii tohoto druhu, jakou hledáte. *hej*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: atj®
Datum: 02.11.15 07:58
avatar

A co tam mas tak hroznyho? Treba ti tu nekdo poradi jak se toho zbavis bez pouziti Yperitu :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: monika67
Datum: 02.11.15 11:05

Přidávám se, je nutno zjistit, co se u vás zabydlelo. Určití, s prominutím, hajzlíci kousaví, nejdou zničit jinak, než agresívnější cestou za přispění odborníka. *afro*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.15 11:11
avatar

No menší než krysa a brouk *sok* ! Co to je heršoft za vesmírný specimen? Musíte napsat co chcete ničit, zvláště když hledáte očividně nějaký děsný přípravek. A co když se toho dotkne někdo jiný, třeba i dítě? Naštěstí asi žádný takový přípravek v obchodě nekoupíte.

Napište konkrétně co to chcete zahubit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.15 12:17
avatar

Pořád mi sem lezou berusky, pavouci, rybenky (malý, stríbrný, žere to papír) a nekolik dalsích druhů ktere neznam a kteri mohou vlizt do pocitace a neco tam zmrvit.

OT: nesnasim androidí klavesnici.

Od: monika67
Datum: 02.11.15 12:30

A jéje, tak berušky jsem teď při mytí oken měla taky zalezlé v rohu plasťáků. Muž je vyšťoural šroubovákem a už víc nepřišly;), občas nějakou najdu uvnitř na okně, tak ji prostě vyprovodím ven. Pavouci - to je kapitola sama pro sebe, letos jich bylo obzvláště hodně, bylo suché a horké léto a i ti, kteří pavouky nemívali, je bohužel v bytě mají. Ale pavouka prostě chytit, vyhodit z okna někam do křoví, ať si žije dál svým životem. Je ale nutné - pokud by to bylo třeba na balkóně, zničit mu pavučinu, jinak je tam příští večer zase.

Rybenek jsme mívali v koupelně hafo, ale jak jsme udělali novou koupelku, už se neobjevili. Mohou být zalezlé ve starém potrubí, ale někde jsem kdysi četla, že rybenky jsou prostě běžně se nacházející v koupelnách a nic nedělají a ještě jsem tedy neslyšela, že by někomu pavouk nebo beruška vlezli do počítače a něco tam rozkousali;)

Je mi jasné, že vám to vadí, já mám obě dcery bohužel "arachnofobičky" a jak není doma taťka a odněkud z bytu se ozve - jééééé, spiderman*bezim*, nerada se chápu očisty, ale někdo se doma prostě musí obětovat. Tak to berte trochu s nadhledem. Toto jsou fakt běžní obyvatelé domácností, u nás bohužel často i "pivněnky", protože můžu vysvětlovat i lamentovat, stále se jen tak odloží okusek od jablka, načatá mandarinka, rozkrojený citrón.*zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luha®
Datum: 02.11.15 12:35

Na to se používá Uragán C (původní název Cyklon B). Používají ho ovšem jen specializované firmy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.15 12:46

Univerzální, stoprocentní a spolehlivě fungující prostředek opravdu existuje. Rychle to zabije cokoliv živého (včetně člověka) a nezanechává stopy. Je to kyanovodík (plyn), také ve formě cyklonu B. Jenom je potřeba po aplikaci pořádně vyvětrat a za pár dní máte brouky zpátky. Ne, opravdu - ve speciálních případech se dodnes používá*smich*. Ale teď vážně: na hmyz insekticidy, na Mickey Mouse otrávené návnady, nebo pastičky. Je to ale nekonečný boj. Jako prevence proti lezoucímu hmyzu, roztočům apod. dobře funguje udržování čistoty podlahy i v těch špatně přístupných místech, mokré čištění koberců, dostatečně časté praní ložního prádla atd.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.