Ochrana dřeva proti škůdcům

Od: Datum: 12.10.15 13:37 odpovědí: 3 změna: 12.10.15 14:19

Dobrý den, postavili jsme přístřešek na dřevo z nových trámků, potřebuji napustit proti škůdcům, poraďte který použít. Děkuji, Kat.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.15 13:50

Všechny chemické přípravky na ošetření dřeva mají v návodu doporučení, obnovit nátěr po 2-4 letech. Mám přístřešek 15 let natřený Luxolem, naprosto neporušený, bez známky zabydlení některého dřevožrouta. Jednou zaplaceno, jednou natřeno, toliko z praxe ...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.10.15 13:55

Mám dobrou zkušenost s Ochranným nátěrem na dřevo PLUS. Je cenově celkem příznivý, navíc je dostupný i v mnoha barevných varianrách.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.10.15 14:19

No, já používám bochemit (Optimal nebo Plus, podle použití), ale jestli a jak funguje, těžko říct. Neřekl bych, že se lze orientovat podle zkušenosti, těžko někdo bude relevantní zkušenost mít. Jedině laboratorní testy apod...

Nevím jak ostatní, ale Bochemit se určitě vyplatí koupit na webu - už při pořízení 1l to může i s poštovným být levnější než v krámu.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.