Jak postavit panelák?

Od: Datum: 05.10.15 15:34 odpovědí: 2 změna: 05.10.15 17:11
avatar

Hledám informace o možnostech ke stavbě panelového domu, pokud možno bez specializovaných výrobků a zařízení. Zatím jsem našel jen jak renovovat panelákový byt, proč se vyhnout bytům v panelových domech a podobně. Možná hledám blbě, nasměrujt mě prosím správným směrem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.10.15 16:24
avatar

I dnes v republice působí podniky PREFA,které vyrábí betonové panely pro bytovou výstavbu.Jen je k tomu,aby člověk postavil panelák,potřeba kvalitní projekt a stavební povolení.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.15 17:11

Na postavení paneláku není nic divného, a postavíte ho stejně jako jakýkoli dům. Jen s rozdílem že místo cihel použijete prefabrikované betonové panely.

Jinak stavět panelák bez specializovaných výrobků a zařízení... tak to jedině vyzdít ze ztraceného bednění a vylít betonem který si umícháte na stavbě... k tomu pak nepotřebujete ani jeřáb nebo pumpu na beton, jen partu (20-30 lidí) kteří se do toho vrhnou nadšeně s Vámi.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.