Pohon bran - seřízení

Od: Datum: 04.10.15 15:29 odpovědí: 7 změna: 05.10.15 15:41

Dobrý den,

poprosil bych někoho,kdo má pohon otevírání bran Linea ARM 300,nebo někoho ,kdo tomu rozumí.Provedl jsem naučení ( test ) .Vše proběhlo,tak jak má a po skončení testu přestal blikat maják.Což dle návodu znamená,že naučení proběhlo bez závád.Přizpůsobl jsem DO.

Při otevírání brány se rozbliká maják a brány se otevřou.Přes DO zavřu bránu a ta se zavře ,ale maják začne blikat,jako chybová hláška.Po cca 1 min. Se brána otevře sama,pokud ji nezastavím DO.Tak bych poprosil o radu,kde dělám chybu.Předem děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.10.15 16:43
Neprejizdi ta brána až na fotobunky?
Nejprve bych je zkusil vyřadit a pak bádal dál...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.10.15 17:13

Tak tím to nebude.Fotobuňky jsem zatím nezapojil

Datum: 04.10.15 21:07

Dost bran jsem zapojoval. A vyladit je, to bývá někdy problém, vývádějí vše možné. Uvedení do továrních hodnot a znova učit, přečíst pořádně návod, v nejhorším zavolat technika, sice držkují, ale pomohou..

Datum: 04.10.15 21:17

To jsem dnes provedl.Vše vymazal,znovu naučil a přidal DO. Test OK,výsledek viz nahoře.

Datum: 05.10.15 13:59

Zkuste vrata otevřít DO a počkat více jak minutu, zda se automaticky zavřou.Pokud ano, ale vy nechcete využívat tuto funkci, viz dále...

V návodu na str.14 je "Nastavení Dvoupolohových přepínačů:". Pokud máte sepnutý spínač č.1, vypněte ho, zrušíte automatiku. Dejte vědět, jak jste dopadl. Jinak vnitřní pošta...A ještě jedna věc. Jak funguje pohon při ovládání tlačítkem na desce? Korektně?...

doplněno 06.10.15 05:54:

Hlavně, že brána funguje, tak jak má...

Datum: 05.10.15 14:44

Tak teď jste mě dostal.Brána po cca 30 s zavře.O této funkci samozřejmě vím ,ale nechtěl jsem ji využívat.Za 30 min jsem doma vyzkouším.Pokud to je ono,tak veřejně přiznám,že jsem vůl .

Datum: 05.10.15 15:41

Tak se veřejně přiznávám ,že jsem vůl.Špatně jsem pochopil ty piny a nastavl jsem to přesně naopak.

Všem děkuji za ćas a odpovědi.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.