Jak funguje sušička

Od: Datum: 03.10.15 19:26 odpovědí: 4 změna: 04.10.15 12:43

Chci koupit sušičku prádla, ale není mi úplně jasné, jak funguje. Nemám možnost ji zapojit na odvod vody-odpad (bude v kuchyni, ale mimo kuchyňskou linku). Jestli jsem to správně pochopil, tak dole pod bubnem je prostě nádobka, lam stéká voda a po usušení ji vyndám a vyleju?

A ještě by mě zajímalo, jestli můžu dát sušičku vedle ledničky, jestli se nebudou nějak rušit. Nemám v kuchyni víc místa, takže vedle ledničky je prakticky jediná možnost, s tím, že je můžu oddělit dřevěnou deskou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.10.15 19:33

Sušička může pracovat i bez připojení k odpadu, má sběrnou nádobu, kterou po ukončení sušení vylejete. Sušička lednici nikterak neruší, nemá čím. oddělovat netřeba . Rušit bude možná tak jen Vás, hučí to podobně jako vysavač.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.10.15 10:42

Když oddělíš sušičku od lednice, nic tím nezkazíš. Ona se sušička přeci jen trochu zahřeje.

Jinak, ta nádoba na vodu je nahoře, nebudeš se muset ohýbat k zemi.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.10.15 11:20

Hm vedle lednice bych ji asi nedával, máme ji doma a tak vím že trochu hřeje při sušení, tak aby se to s lednicí nebilo.

Ohodnoceno: 2x

Od: ste
Datum: 04.10.15 12:43

Děkuji, zkusím to přehodnotit, i když prostorově mi to moc nevychází, ale při nejhorším dám mezi ledničku a sušičku silnější izolaci.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.