Plátky ve Studentské pečeti

Od: Datum: 03.10.15 07:07 odpovědí: 10 změna: 10.10.15 18:57

Dobrý den. Koupil jsem si Studentskou pečeť a na vnitřní straně obalu byla přilepená drobná plastová schránka se dvěma kovovými plátky, připomínají stříbro. Na obalu není nic uvedeno, ani na internetu nevidím nic vysvětlujícího. Vzpomínám, že před časem v reklamě slibovali přibalení kousků zlata v některých kusech této čokolády. Jde mně o to, zda má kov hodnotu alespoň dvaceti korun, nebo mám kapsli i se stříbrem (?) rovnou vyhodit. Děkuji. *cteni*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tiger
Datum: 03.10.15 07:15

to jsou platky kovu aby jsi s tou šokoládou neodešel bez placení *smich*... prostě aby jsi ji neukradl u pokladen jsou určitě detektory na kov nebo neco takového

Ohodnoceno: 4x

Od: vejcenatvrdo
Datum: 03.10.15 07:29

Upozorňuji na pravidlo Z1. Kupuji pečeť roky a nikdy tam nic podobného nebylo. *bzum*

doplněno 03.10.15 08:49:

S úžasem nakonec zjišťuji, že máš pravdu. Bezpečnostní štítky v čokoládě, to je ovšem síla. Co přijde dál? Nehledě k tomu, že pásek byl hned za prvním záhybem obalu; nebyl by velký problém schránku odtrhnout a zahodit. *bum*

Datum: 03.10.15 08:55

Jenomže to nikdo neví v jakém zboží to je a na jakém místě.

Já osobně cíleně chodím nakupovat a platit, takže ať si to dávaj kam oni chcu, třeba i na sušenky.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.10.15 07:47

No já bych šla do obchodu, kde jsem to koupila a ukázala jim to. Ne u pokladny, ale vedoucímu. Ten by snad mohl zjistit co to znamená. Nebo napsat přímo výrobci. Ten musí vědět co to je.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.10.15 07:56

Já to nacházím hodně, naposledy minulý měsíc pod víčkem s rozpustnou kávou. Také si myslím, že to je kód proti krádeži i když nevím jak se to deaktivuje, jestli stačí jenom projetí přes pokladnu.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 03.10.15 11:26
Deaktivuje se to pruchodem pres pokladnu. Tyhle cokolady se kradou ve velkem. Zlodeji klidne vyberou cely regal najednou, neprohlizi kazdou cokoladu. Proti nim se tato ochrana hlavne pouziva.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.10.15 08:55

Při výkupní ceně hliníkových fólií 7,00 Kč/kg a předprokládané váze oněch proužků 0,5 g mi vychází závratná cena 0,035 Kč. *smich*

Ohodnoceno: 2x

Od: vejcenatvrdo
Datum: 03.10.15 09:04

Výborně, Maryčko. Zbourám burzy. *jasne*

Od: ju®
Datum: 03.10.15 18:17

tak už je mi jasné proč jsem v kaufu viděl občana po dovolené v itálii / byl hezky opálený / valit studentskou sobě, partnerce a děcku přímo do chlebárny, ten hmat měl nacvičený protože normální člověk by to za takový mžik nezvládl!

Od: kolopes
Datum: 10.10.15 18:57

Chlape, cos čekal, žes vyhrál první cenu, stříbrný náhrdelník zdarma? *haha* Některé dotazy tady, vážně zvednou náladu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.