Extra silný prostředek na koberce

Od: Datum: 02.10.15 20:35 odpovědí: 5 změna: 03.10.15 18:34
avatar

Potřebovala bych poradit nějaký silný prostředek na ruční čištění koberců, zůstaly na nich skvrny z doby, kdy si je náš pejsek jako štěňátko pletl s trávníkem. Běžné prostředky nepomáhají. Je mi líto je vyhodit, tak jim ještě dávám šanci.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jardan
Datum: 02.10.15 20:45

http://www.velvana.cz/produkt/servosampon-rapid

Je to nejlepší odmašťovač prakticky na vše.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.10.15 22:13

Já bych ti poradil čistící prostředek Exteron který prodává Eta. A pokud máš možnost si od někoho půjčit vysavač na mokré vysávání, tak bych to viděl jako správnou cestu.

Čistil jsem asi před dvěma roky starší koberec se zašlapanými nečistotami a po dvou čištěních koberec vypadal jako mírně použitý, ale velice čistý.

Pokud to budeš čistit ručně, tak ty nečistoty budeš šudlit stále dokola uvnitř vláken koberce. Pokud to vysaješ "mokrým vysavačem" tak ty nečistoty budou ve vysavači a koberec bude čistý.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.10.15 09:13
avatar

Protože mnoho let čistím koberce profesionálně,připojuji se k radě COLOMBA.Mám zkušenost,že čisticí prostředky přímo od firmy,která čističe půjčuje,mají účinnost několikrát větší,než ty na běžném trhu.Ruční čištění má tu velkou nevýhodu,že se čisticí prostředek zachytí natrvalo v koberci a zhoršuje prostředí v bytě.

JABRAKA

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.10.15 18:34
avatar

Děkuji za radu, myslím, že dáme na Vás a půjčíme si profi čistič koberců . I když nevím, jestli ty skvrny po psích výkalech vyčistí. Ale zkusíme to.

Datum: 02.10.15 22:42

Skvrny či plochy způsobené močí se asi nedají odstranit. Není to mastnota, ani špína.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.