Prokouse kuna sadrokarton

Od: Datum: 01.10.15 01:26 odpovědí: 9 změna: 01.10.15 23:16
Dobrý večer , mam na Vas takovy asi zensky hloupy dotaz prokouse kuna sadrokarton? Mame ji v podkrovnim byte na strese a ja mam strach ze prokouse sádrokarton. Mam v pokojíčku malou dcerku a nerada bych aby se ji neco stalo a mimochodem ja se ji tez docela bojim dekuji za odpověďi jelikoz jsme v pronajmu tak ani nemuzeme vlezt na strechu zjistit kudy tam chodi tak jestli i mame pravo po majiteli chtit aby ji zneskodnil.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.15 06:58

Kuna je mrcha. Sárokarton pro ni není nepřekonatelnou překážkou...

doplněno 01.10.15 08:01:

Mimo to také kuna vyměšuje, což je také nebezpečí. Před pár týdny jsem náhodou měl možnost vidět doslova pro..caný strop...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 01.10.15 07:21

Kuna je malé a hezké zvířátko. Určitě nebude útočit na člověka. Znám je, mám je tady také. Sádrokarton by sice prokousala, ale není důvod, proč by to dělala. Já je mám také na půdě a nechávám je tam žít. Žádnou škodu mi tam nedělají, jenom slyším jak tam dupou. O své dítě nemusíte vůbec žádný strach.

Ohodnoceno: 1x

Od: fex
Datum: 01.10.15 08:55

Ono se říká, že kunu je dobré mít doma z toho důvodu, že doma nic nedělá a bordel chodí dělat jinde.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.10.15 10:30

Fex, to jsem sice nevěděla, ale pravda je, že jsem na své půdě nikdy nenašla nikde nic mokrého, nebo dokonce smrdutého. Asi fakticky chodí čůrat jinam. A to co viděl Strejc, to budou právě ty cizí kuny...;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.10.15 14:04

...a jiná se tam nenastěhuje,protože teritorium je již zabrané...

Datum: 01.10.15 13:06

Já jsem měl kunu na půdě několik let a sádrokarton neprokousala. Akorát dělala v noci strašný bordel, někdy se nedalo spát. Konec martyria nakonec udělal had od černošské sousedky, kterého si chovala.:)

Datum: 01.10.15 22:24

stačí gelová pasta ta jí chutna a je za týden klid,nam trhala vatu kousala kabely .atd,vím že za to nemohla ale musel jsem to řešit

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.10.15 22:33

Soused také "choval" na půdě kunu, prý je hodná a nic jim nedělá. Pak přišel velkej vítr, sundal pár tašek ze střechy a když je tam šli nasadit, tak se nestačili divit, ta mrcha jim rozkousala difuzní folii, takže všechny tašky dolů, znova přefoliovat, nalaťovat a nasadit tašky. :( Nemluvě o tom, že to kouše kabely na autě:(((

Kuny je dobré likvidovat, uže ji likviduje i soused

Datum: 01.10.15 23:16

Ahoj. Kuny se nelikvidují. My je se sousedem chytáme do sklopce a pak je odvážíme dál od obydlí. Jen se do tý pasti chytne různá havěť z celého okolí, než zabere právě ta kuna. Kocouři, ježek a tak. A to je pak bordel. Že se i sousedi od souseda v noci ozývají. Jen na ty dvě ptákolovky to vůbec nefunguje.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.