Revize elektrického kotle

Od: Datum: 27.09.15 10:49 odpovědí: 4 změna: 27.09.15 15:15
avatar

Zdravím. Nevím jestli se to smí, ale není to žádná reklama. Potřebovala bych pomoci v hledání elektrikáře-topenáře. Bude se Vám to zdát možná divné, ale nešť, zkusím to. Bydlím v Poděbradech a potřebovala bych doporučit v této oblasti nějakého zručného a spolehlivého machra. Já hledala normálně, ale neměla jsem moc úspěch. Na revizi jsem nikoho nesehnala. Našla jsem sice topenáře, ale když jsem je oslovila, odvětili, že oni pouze instalují, neopravují. A to bylo vloni a v zimě. Tak jsem se rozhodla tento problém řešit raději už teď. Potřebuji zkontrolovat expanzní nádobu, dotlakovat a vůbec zkontrolovat celý systém. Není tady na poradně náhodou někdo v okolí Poděbrad, který má třeba také elektrokotel jako já a který by znal nějakého člověka, který se tím zabývá? Odkazy na firmy, které najdu běžně na internetu jsem už zkusila. Potřebuji spíše někoho, o kom víte konkrétně a který by byl ochoten přijít. Děkuji mockrát.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.09.15 13:43
avatar

Značka kotle? Výkon? Stáří?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.09.15 14:29
avatar

Rejnok Protherm. 9-24K v 11,v12 Stáří deset let.

Datum: 27.09.15 14:35
avatar

Tady zadejte vaši polohu: http://vaillantgroup.org/apps…apa-partneru-protherm/?type=1 a vyskočí servisáci kteří nejen umí tento typ ale mají potřebné školení, příp. náhradní díly. Běžný elektrikář umí opravit závadu, revizi si netroufne pokud nemá oprávnění od výrobce.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 27.09.15 15:15
avatar

Tak děkuji, našla jsem dva v Nymburku. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Dám určitě vědět.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.