Myši na půdě - kudy se tam dostanou?

Od: Datum: 17.09.15 14:54 odpovědí: 7 změna: 19.09.15 18:27

Zdravím. Mam problém s myšma na půdě. Snad každý den se nějaka chytí do pasti. Jsou jen na půdě... Ale nevím kudy se tam dostavají. Barak je dvoupodlažní.Tak jedine po fasádě...Nepomáhá ani plašič..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.15 15:22
avatar

u nás se traduje, že myš umí lézt i po omítce, určitě dokáží najít škvíru mezi trámy střechy a jsou tam. Mám podobný problém v zahradním domku, můj častý úlovek - mám dům mezi poli.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 17.09.15 15:31
avatar

Dobrý den. Při stavbě RD jsem se snažil, aby hlavně od země nebylo možné dostat se pod fasádu. Myši a hryzci mi ale lezou po fasádě, přelezou oplechování, dostanou se pod krytinu a přes folie až do izolace. Po nocích sem tam poslouchám jejich závody na sádrokartonu. Mám tam pravidelnou výměnu pastí, kila jedu ročně... Dva kocouři v garáži u domu také nepomáhají. Ultrazvukové plašiče jsou k ničemu. Jsou dobré jedy - pasty, které mají ničit celou rodinu během pár dnů. Jenže jejich vůně má hryzce přitahovat a tak si myslím, že za jednu vyvražděnou rodinu přijdou dvě další...

Prostě jen likvidovat pastičkami... jinou variantu jsem za 5 let vůbec nedohledal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.09.15 21:20
avatar

mi se vyborne osvedcilo zrni s jedem, granulky a jine vesmes bez efektu, to zrni bylo vzdycky hned pryc a mysi taky

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kupr
Datum: 19.09.15 16:40

Ty myší se na půdu dostanou po fasádě. tak jak tu píšou jiní dokážou lézt i po omítce. Nahoře pod střechou si najdou mezi trámy nějaké místo kde se dostat dovnítř.

Já jsem minulou zimu měl hodně myší ve sklepě a velmi se mi na ně osvědčil lapač myší "TIN CAT". Jsou to hromadné pasti a je to na ty mrchy výborná věc. Píšou u toho, že by do toho mělo jít chytit najednou až 30 myší. Mne se jich povedlo za jednu noc do toho chytit 4. Může se do toho dát nějakou návnadu aby to myší lépe přilákalo. Já jsem tam nedával nic a i tak do toho lezly.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 17:12
avatar

Fuj, odporné fotky mrtvolek. Dcera měla myši v 7 patře v panelovém bytě, kudy? , to dodnes netušíme. Chytala je do pastičky živé a vypouštěla ven.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kupr
Datum: 19.09.15 18:01

Chytat myší živé a vypouštět ven to si myslím, že je blbost. Myší jsou škodná a navíc se dost rychle množí a proto můj názor je, že je jich třeba likvidovat. Vypustit chycenou myš ven znamená, že bude klidně dál někde škodit. např. u souseda ke kterému se možná nastěchuje a ten z toho asi radost mít nebude.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 18:27
avatar

Souhlasím s vámi Kupr ale pro malou vnučku to byl zážitek, pouštět myšky u obory. Na chalupě mám kočky lovce a nebo manžel vzduchovku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.