Kolik stojí nová fasáda?

Od: Datum: 16.09.15 17:49 odpovědí: 4 změna: 16.09.15 21:16

Zdravím. Nevíte někdo kolik asi může stát nová fasáda na RD. Jen ze přední strany strany. Prostě osekání staré omítky a nahození nové + nátěr. RD je přízemní , na délku asi 12m , výška asi 5m . Jsou tam 4 okna a vchodové dveře. Jen odhadem . Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.15 17:52

Stará omítka se neosekává, pouze se oklepávají dutá místa. Asi by to chtělo fotku v jakém je to stavu. Jak moc chcete zateplovat (tloušťka v cm) a čím (obyč. polystyren/šedý polystyren/minerální vata)? Máte projekt? Kolik do toho chcete investovat? Budete dělat svépomocí nebo firmou?

doplněno 16.09.15 18:16:

Za sebe bych dohodil multibatem s pískem a přestříknul břizolitem, to vyjde nejlevněji. Dost záleží na tom, co si jste schopný udělat sám a na co potřebujete odborníky. Dále je třeba počítat i lešení. Možná zkusit dát nějakou poptávku na internetu.

doplněno 16.09.15 19:45:

Je to firma od firmy, 60m2 není moc, počítejte, že Vám budou počítat cenu za m2, okna a dveře nezapočítávají, alespoň co já mám zkušenost. Možná na poptavka.cz nebo jak to je, zkusit zadat město a rozměry a až Vám přijde několik nabídek, tak pak bych řešil, která vyjde lépe jak řešením, tak cenou, event. sháněl reference na danou firmu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.09.15 18:00

právě že moc peněz nemám. Budu si na to muset půjčit. A zateplovat to nechci. Omítka je už stará a "ztrávená". Bude to chtět asi osekat. Já jen zda to bude stát 50 - 80 - 100 - 120 tis?

Datum: 16.09.15 21:16

To chcete od firmy,soukromníka nebo od meloucháře?A další na čem je závislá výše dané sumy je lokalita-jiná cena bud třena v Praze a jiná v Jindřichově Hradci a zase úpln+ jiná třeba v Prostějově nebo Jesenicku!

Pokud budete chtít původní odstranita tak bude také cena vyšší-práce,a likvidace materiálu.osobně bych doporučil poklepem zjistit kaverny a ty odsekat a pak opravit dané "fleky" a celek pak naštukovat venkovním štukem nebo stříknout (zvládne i amatér) stříkaným brizolitem,který lze v přírodní barvě nebo podbarvit stejně jako škrábaný brizolit!

Písněte odkud jste!Třeba i v sz(vnitřní pošta)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.09.15 18:57

Radši to nechám na odborníky. Já zednickou moc neumím. Ale díky za rady.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.