Plotové tvarovky místo ztraceného bednění

Od: Datum: 13.09.15 22:33 odpovědí: 3 změna: 14.09.15 11:20

Zbyly mi štípané plotové tvarovky. Chystám se dělat základ zahradní domek. Lze štípané tvarovky použít místo ztraceného bednění? Nejsou nějak "konstrukčně" odlišné? Jde mi o to, jestli tvarovkám třeba nevadí když budou zčásti v zemi ve vlhku ...Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 14.09.15 08:55
avatar

Zkuste to vyměnit ve stavebninách - za jednu takovou můžete mít 2-3 klasické. Pokud však neřešíte každou korunu, klidně to tam dejte.. jen budete mít problém s jinými rozměry.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: trtr
Datum: 14.09.15 09:17

Zdravím, jé to bych ihned zkusil vyměnit, ve stavebninách se dá domluvit, když ihned berete něco jiného. Tohoto je podzem škoda. Můžete z toho udělat třeba malé pilíře (základ pro dřevěné stojky) na verandu domečku.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: baz
Datum: 14.09.15 11:20

Plotovky mám již dva roky, tedy ty mi stavebniyn asi již nevezmou V tuto chvíli řeším tedy spíš pouze to, jestli můžou přijít pod zem. Jiné využití pro ně asi mít už nebudu.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.