Jaký koupit malý vysavač na nabíječku?

Od: odpovědí: 7 změna:

Potřebuji občas vysát něco na malé ploše a mám obří vysavač. Než ho vytáhnu a nachystám, měla bych to vysáté něčím malým, co ale dobře saje, je spolehlivé, skladné a hned se to nevybije. Máte někdo tip, kterou značku? Stačí takový příruční.

7 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar babkazov

mall.cz/... Já se zálibně dívám na tenhle. Dá se rozložit na ruční i na tyči. Bez sáčků, s kontejnerkem, který se dá vysypat a vypláchnout. Čištění filtru je kapku pracnější, ale žádná dřina. ;) Šiknul by se mi, ale musím nejprve našetřit. Ale já bych nikdy nešla do nabíjecího. Volila bych se šňůrou do elektřiny. Pověsit na hřebík místo smetáku a mít ho kdykoliv po ruce na drobky a smítka. Už jsem kdysi podobný měla, k běžnému, rychlému úklidu. Na pořádný úklid byl velký vysavač, který se musí odněkud vytáhnout a poskládat.

//www.mall.cz/tyc/...

 


0x
avatar jabraka

Koupil jsem si tento zametač aku. a nemohu si ho vynachválit.

topshop.cz/...

JABRAKA


Koukám, dobrý nápad. Tak zjišťuji víc: Samotný zametač příjde na 799,-, ale dokoupit baterii za 699,- , to je moc. Nabízí se otázka, jak dlouho ta původní baterie vydrží?

Jabrako: a tohle je na takové ty rozsypané věci po podlaze, drobky apod? nebo s tím normálně vysavate? ja mam všude lino. Ale když přejedu klasickým vysavačem tak i pak když projedu rukou po zemi, cítím furt nějaké malé drobky a smetí na ruce. Tento zametač to zvládne? a co malý kobereček?

ano video je jedná věc, tam to musí vychválit, ale praxe je druhá. protože na těch videích a fotkach se zameta jen nějaké častice co se vysype. Ale zvladne nahradit i celkové povysavani po RD? Jak dlouho vydrží baterie na jedno dobití?

díky za info

Sice nejsem Jabraka, ale právě jsem si četla recenze uživatelů k tomuto produktu, neboť mne také zaujal. Je jich tam hodně a jsou dost rozdílné. Někdo tam říká, že to pouze zametá, ale nevysává. Že nabití baterie dlouho nevydrží, a že nabíjení baterie trvá 8 hodin a jiný zase píše, že mu to vydrží nabité až několik dní. Navíc jsem si všimla, že tam někteří píší a vychvalují jiný přístroj a ani o tom nevědí. Jedna paní tam říkala, že ho má asi 8 let a že se jí ta baterie rozbila a zástupce firmy jí odpověděl, že je tento výrobek na trhu pouze několik měsíců, takže to bude těžko ten samý. Já nevím, ale pokud by to pouze zametalo, tak nic moc. Ale nějaké sání tam být musí, protože jak jinak by se nečistoty dostaly do nádoby.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]