Sousedova stavba

Od: odpovědí: 5 změna:

Zdravím,

víte někdo co vše mi může vadit při bourání a následné stavbě nového domu? Jde o řadovou zástavbu ve svahu. Já jsem cca o 1,5 metru výš

Na rovinu: soused je parádní sviňě a už pár let mi dělá ze života peklo nejrůznějšími stížnostmi na úřadech atd... Bohužel s tím nic neudělám ale pokud opravdu jak sem se dozvěděl chce bourat a stavět nový tak si jej hodlám vychutnat

Dík za rady a případní moralisté prosím nereagujte

5 odpovědí na otázku

0x

Ahoj. Vadit ti může prach z bourání, nějaký ten hluk, nějaké pachy z pálení, naváření čehokoliv a podobně. To, že mu můžeš škodit nějak podobně a být taky taková svině, už bude jako bonus z tvé strany. Chceš být jako on?

0x

A co ti říká hláška : Nejsme jako oni?

0x

Stavba domů podléhá povolení různých institucí, pokud bude mít vše v OK stavu, tak ti to může opravdu jen vadit, ale nic s tím nenaděláš.

Jako soused se můžeš účastnit řízení o odstranění i znovupostavení stavby, můžeš si tam prosadit své zájmy, ale pokud mu to úřady už povolí, nenaděláš nic.

Zajdi k vám na stavební úřad a tam se poptej, každá stavba vyžaduje něco jiného.

0x

Pokud bude mít vše v pořádku, tak se nadělá kulové. Vašemu konání buď boží požehnání. Vypadá to, že jste oba stejnííí.

0x

nebuď sviňa jako on,tu stavbu mu povol,ale to bourání bych mu nedovolil,dyť je to škoda a toho kraválu...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]