Priprava pudy pro travnik

Od: Datum: 24.08.15 20:21 odpovědí: 3 změna: 26.08.15 08:42
Dobry den za 2-3tydny chci sadit travnik.pudu jsem po destich poryl rozhrabal porovnal!takze je nakyprena cca 15-20cm!mam pudu ted povalat at si sedne a pak sadit?nebo cekat na dest ktery mozna neprijde a travu nezasadim?nebo je lepsi pockat na jaro?aby si puda sedla? Travu jsem nikdy nesadil proto se ptam. Dekuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.15 22:18

Plochu bych ukoulel, před setím dorovnal zeminou případné nerovnosti a zasel. Semeno po rozhození zasekejte hráběmi do země a ukoulejte znovu. Při klíčení nesmí osivo zaschnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.15 23:45

Ahoj. Tu přípravu a vlastní ,,setí,, udělej tak, jak tu už popsal pckop. Nebude vadit, když to osivo chvíli poleží v hlíně. Až na podzim zaprší, tak se rozjede a ještě letos něco udělá. Jako, že vyroste.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.08.15 08:42
avatar

Pokud chceš kvalitní trávník,tak nejprve na srovnaný povrch navez kvalitní kompost,ten někde městské kompostárny dávají i zadarmo,pak nekolik týdnů zalévej,aby vyklíčily plevele.Vzrostlé plevele zlikviduj totálním herbicidem(Roundup) a vysej travní semeno.Pokud budeš trávu sklízet pro zvířata,pak luční směs,pokud chceš mít golfovou úpravu,tak trávy pro hřiště.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.