Voda v bazénu

Od: Datum: 21.08.15 14:54 odpovědí: 2 změna: 21.08.15 18:33

Prosím toho, kdo má zkušenosti s nafukovacím bazénem průměr 3,05 m, v 0,71m.Hodlám si ho zakoupit za nyní příznivé ceny, ale nevím, jaké příslušenství je nejvhodnější. Myslím tím filtraci, vysavač, chemii atd. Jsem v tomto úplný začátečník. Ještě bych se chtěl zeptat, zda mohu napouštět bazén vodou z potoka. Je to rybniční voda, ve které se koupou rekreanti v rybníku Bezdrev na Hluboké nad Vltavou.Zvládne to vyčistit písková filtrace a jaká je nejvhodnější.

Děkuji za dobré odpovědi. Jarda.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: rv
Datum: 21.08.15 16:31

Filtraci pískovou, třeba http://www.bergland24.cz/pris…acni-jednotka-pro-bazen-pool/ která má větší objem pískové náplně, propojovací trubky je levnější poskládat z HT trubek 40mm, kde je k dispozici spousta tvarovek a mají dlouhou životnost, chemii buď dražší značkovou, nebo klidně i komponenty - vločkovač, algycid, chlor + síťka na mouchy na hladině.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.15 18:33
avatar

Zkušenost u syna s bazénem (nafukovací horní lem, 3,05m); letos třetí sezóna, na vyhození - neustále se objevují dírky právě v té části, kde je vzduch, hlavně v místech, na které dopadá sluneční záření; nevelká část lemu, kde je stín je prozatím bez děr. Nestačí lepit a dofoukávat...vidím to na výrobek tak na jednu, max dvě sezóny...je z Mounfildu...

Jaké máte zkušenosti vy další s bazény např. Marimex, plechová konstrukce, uvnitř vyměnitelná folie? Jít do toho, jako náhrada za ten stávající a vlastně dnes už nefunkční?

http://www.marimex.cz/bazen-o…m-s-piskovou-filtraci-sand-4/

doplněno 21.08.15 18:39:

Používal tuto filtraci a UV lampu

http://sortiment.hornbach.cz/…race-piskova-prostar/200791p/

http://www.nejlevnejsisport.c…id=CLeaiIvOuscCFRK3GwodkFgCVw

Používal první rok chemii, druhým rokem pouze Savo, pár ml večer do vody, podle kvality vody...

doplněno 21.08.15 18:39:

A třetím rokem především lepil...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.