Solární panely-otázka tady na poradně

Od: Datum: 15.08.15 18:43 odpovědí: 7 změna: 03.09.15 14:24

Dobrý den,chtěl bych se zeptat asi tak půl roku zpátky jsem tu hledal něco o solární panelech na chatu a objevil jsem tu nějákou otázku ve které byl odkaz na nějákou stránku co ted hledám a ani za boha ji nemůžu najít,byly tam fotky jednoho pána co si na chatě vyrobil solární systém,baterii měl pod lednicí a rozvadeč u dveří ještě si vybavuji jak jste tam psaly že někdo prudce otevře dveře a urazí mu zásuvku co byla na tom rozvadeči,bohužel tuto otázku ani tu stránku už nemůžu najít,prosím poradtě,díky moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.15 01:15
Je to na stránce mypower.cz Možná toto http://forum.mypower.cz/viewtopic.php?f=3&t=170
Ohodnoceno: 0x

Od: post
Datum: 16.08.15 09:25

ano to je přesně ono,díky

Datum: 16.08.15 09:51

akorát jdou vám na té stránce fotografie mě ne

Od: ctenar
Datum: 16.08.15 10:41

Ty fotky nejdou uz asi nikomu. Byly umistene na ImageShack pred 4 roky a protoze k nim nikdo dlouho nepristupoval, tak byly smazane.

Datum: 16.08.15 15:03

a šlo by kontaktovat toho autora aby mi třeba ty fotky někam poslal,žádný email ani telefon nemůžu najít

Od: pepr®
Datum: 16.08.15 16:07

Registrujte se na tom fóru a mrkněte na jeho profil (je jen pro registrované). A buď tam najdete email nebo mu tam zanechte vzkaz. Pak už by šlo jen o to, jestli tam ještě chodí a kdy si to přečte.

Od: blanka757
Datum: 03.09.15 14:24

Něco o solárech jsem našla třeba tady: http://www.2kenergy.cz/novink…ncem-a-dalsi-moznosti-30.html ale tak nejlépe ti poradí určitě odborníci na slovo vzatí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.