Jak a čím řezat zamkovou dlažbu?

Od: Datum: 14.08.15 08:22 odpovědí: 3 změna: 14.08.15 08:37

dobrý den.

jedná se o dořezky, kousky zamkovky třeba kolem lapače pro deštovky, nebo k soklu, nebo prostě nějaké dořezky prostě... máte nějaké zkušenosti s pakovou lamačkou? jsou ty řezy pak z toho přesně tam kde jsem si nakreslil čáru? a jsou ty řezy rovné?

já přemyšlim asi že to budu řezat uhlovou bruskou, ale těch řezu bude asi 100cca a nechce se mi do toho jen kvuli prachu... tak přemyšlim o te lamačce že bych si posháněl na pujčení, ale jestli to má smysl?efekt?

díky za rady a zkušenosti

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.15 08:30

Řezal jsem úhlovou bruskou a diamantovým kotoučem. Samozřejmě to práší, ale je to přesnější. Pokud budete řezat nad vanou s vodou, tak aby odétající částečky šly do vody, částečně eliminujete prašnost.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.08.15 08:34

a co třeba polívat ten kotouč při řezu vodou z hadice? ne moc, ale tzv aby byl malinko mokrý...?

Datum: 14.08.15 08:37
Vyfotil jsem vám jak ten řez vypadá po lamacce. Zrovna rozebíram dlažbu. Nové kusy budu řezat uhlovou bruskou.
Lamacka je použitelná, jen je to podstatně horší řez.
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.