Elektřina PRE

Od: Datum: 11.08.15 09:40 odpovědí: 2 změna: 11.08.15 10:28

Dobrý den,

přestěhoval jsem se do nového bytu, ve kterém jsem si nechal převést elektřinu na sebe (pro větší přehled). Mám elektřinu od firmy PRE (Praha, je vázaná na byt)

Mám dvoutarif od PRE (tarif: KOMFORT AKU 8) na elektřinu (tj. 16h denně vysoký tarif, 8h nízký). Co si o tom tarifu myslíte?

V bytě 2 studující osoby, tudíž i dost času ve škole přes den. Doma poté klasické věci + stále zapnuté PC. Nějaké nápady i na změnu tarifu? (pokud to tedy jde)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 11.08.15 09:52

To podstatné nepíšete. Tento tarif je na ohřev vody el. bojlerem. Pokud to tak je, tak lepší tarif nevymyslíte. U svého dodavatele si stáhněte rozpis vysokého a nízkého tarifu. Semotamo je potřeba tento rozpis zkontrolovat, někde mění časy po půl roce, u nás je 5 let bezezměny. Ušetřit můžete tak, že v nízkém tarifu budete dělat věci, které jsou náročné na spotřebu el. , levná elektřina bude v celém bytě. Pečení, praní na vyvářku asi u studentů nehrozí.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.08.15 10:28

Omlouvám se, ano mám v koupelně i elektrický bojler. :)

Rozpis spínání NT a VT mám přehledně vidět v aplikaci od PRE, tudíž vidím vše přehledně.. :) Velké vaření, pečení ani praní není. Přece jen občas se čas na toto najde.. :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.