Reklamace bazénu

Od: Datum: 07.08.15 17:45 odpovědí: 3 změna: 07.08.15 21:20

Dobrý den před měsícem jsem si u vás přes internet obědnala nafukovací bazén který mě včera prask a vytekla mě draze dovážená a kupovaná voda.Mám nafocené díry,které jsou podélně pod sebou asi 4 o velikosti 10 až 20cm je to zdřejmě vada materiálu.Chtěla jsem se zeptat jakým způsobem mám bazén reklamovat. Předem děkuji za odpověď

Monika Andersová

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.15 18:06

Moniko, Moniko, pleteš si poradnu s e-shopem. Bylo by vhodné si přečíst obchodní podmínky e-shopu, ve kterém jsi bazén koupila. To jsi ovšem měla udělat už před nákupem.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.08.15 18:25

Möniko "u nás" jste si jistě nic nekoupila, nárok na reklamaci jistě ze zákona máte, záleží jen na tom, zda vůbec bude uznaná.

Od: buss®
Datum: 07.08.15 21:20

Pokud jste Moniko dodržela všechny podmínky, reklamujte (osobně či jinak), ovšem u prodejce s tím, co po něm požadujete. Prodejce má jistě reklamační podmínky, pročtěte si je. Odkud že to dovážíte vodu? Je to ta, kterou doporučuje výrobce, prodejce?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.