Je to tak správné

Od: Datum: 01.08.15 10:25 odpovědí: 2 změna: 01.08.15 11:54

Najal jsem si instalatérskou firmu na opravu kanalizačního potrubí. Je správné, když novou KG trubku 200 zasunula do staré kameninové 300 a jen to utěsnila pěnou? Nebude to v budoucnu zase tudy téct? A u přechodu z kameniny na KG na druhé straně, zase trubku KG navlékla na starou kameninu s gumou to nešlo, tak ji sundala a zase to jen zapěnila. Je postup správný? Mám trochu obavy.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 01.08.15 10:31
avatar

Dobrý den, mělo by to být dostačující řešení - problém by mohl nastat při ucpání kanalizace nebo zpětném tlaku splaškové vody. Pro normální provoz by to mělo být OK. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.15 11:54

Ahoj. Repe, kdyby jsi situaci označil spíš horní a dolní, než první a druhá strana, bylo by to přešnější. Pokud to KGéčko vsunuli do tý spodní původní trubky(Do té blíže k hlavnímu řadu), mělo by to být dobré. Jak hluboko a jak moc ta pěna zalezla do tý spodní betonové trubky je otázka. Pokud ji tam zastrčili 30-40cm, tak by to bylo snesitelné. Já bych ten spoj zvenčí ještě obetonoval a zapískoval. Nahoře ba ta původní trubka měla být zastrčená do té nové, chcešli, nová spodní na té staré horní. Aby se tam netvořily ucpávky z odpadů z WC. Vložky a tak, co se dá všechno spláchnout spláchnout.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.