Očištění pískovce a zaspárování

Od: Datum: 30.07.15 11:59 odpovědí: 1 změna: 18.08.15 07:05

Dobrý den, nemohl by mi někdo poradit. Chtěl bych si očistit pískovcový sokl. Vím, jak se to dělá i čím.Kamenický špičák mám, palici taky, ale nevím, jestli záleží na tom jakým směrem pískovec čistím. Zda odštipovat od očištěného do špinavého, nebo obráceně? A nebo je to jedno? A ještě čím ho vyspárovat. Věděl jsem od kameníka, že si míchal směs sám, ale už jsem to zapoměl. Byl v tom plavený písek, nejaký druh penetrace a dál už nevím. Na netu jsem zatím nic přímo na pískovec zatím nenašel. A jakou penetrací pak pískovec napustit.Za odpověď děkuji a ať se Vám všem dílo daří.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.15 07:05

Najjednoduchšie je to vystriekať vapkou,na šparovanie použite šparovačku alebo piesok s cementom a ak to bolo v minulosti robené,tak tam mohol dávať vodné sklo.Inak sa spýtajta starých kamenných majstrov,lebo toto remeslo už málo kto ovláda.Na povrchovú úpravu môžet použiť toto,je to aj na prírodný kameň.: www.denbraven.sk/vodoodpudive-impregnacne-natery/0795-impregnacny-a-ochranny-nater-muriva-profi-70-sk194.html?lang=sk..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.