VANAFIX a špatně usazená vana?

Od: Datum: 24.07.15 14:26 odpovědí: 4 změna: 24.07.15 16:22

Dobrý den, děláme kompletní rekonstrukci koupelny. Koupili jsme již použitou vanu, kterou chapi usazovali když jsem nebyla doma. Jak jsem přijela zjistla jsem že je zničená - na pár místech odřená a proražená - ne skrz. Na netu jsem zjistila že by se to dalo opravit VANAFIXEM má s tím někdo zkušenost prosím? Ještě přemýšlíme jestli vanu nevyměnit za novou, podle vodováhy jsem zjistila že je vana naklonená dozadu a tvoří se tam "lavor" kde stojí voda. ˇudajně pokud už je vana usazená a částečně obezděná - nedá se s tím nic dělat (přitel mi tvrdí že je vana zkroucená) já si ale myslím že by to vyrovnání vyřešilo. Prosím poraďte co s tím, zda si mám stát za svým nebo se mýlím :-D a kdo má zkušenost s VANAFIXEM tak prosím. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.15 14:34
Zdravím , s vanafixem sice zkušenosti nemám, ale jestli vám můžu poradit. Kupte si vanu novou,hezkou a nechte ji usadit jak má být. Budete se na to dívat i deset let. Pak vás to bude mrzet
Ohodnoceno: 0x

Od: yyy
Datum: 24.07.15 14:50

...souhlas. A navíc se bude muset neustále čistit od usazenin.

Od: 111®
Datum: 24.07.15 14:52

no oni soudruzi vyrovnávají vanu podle okraje do vodováhy s ohledem na obkládání, to ale neznamená, žedno nemůže mít spád jinak, sám jsem doma dovažoval vanu podle dna do spádu i když je okrajvany pro obkladače nakřivo..ale pokud rekonstruuji, tak bych použil novou vanu..

Datum: 24.07.15 16:22

jestli vanu někdo zničil pri montáži at si to vyřeší sám,jinak vana se dnes už dává do rovyny má vyspádované dno z výroby,trval bych na nápravě,kompromys nemá smysl budete se v tom koupat vy ne dělníci,ty zabouchnou dveře a budou se smát,vám pak nastanou starosti

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.