Připojeni dvou baterii do jedné přípojky

Od: Datum: 19.07.15 22:37 odpovědí: 6 změna: 20.07.15 09:34
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaký způsob, jak připojit dvě baterie do jedné přípojky.
Jedná se o to, že bývalý majitel chtěl klasické umyvadlo a my se rozhodli pro dvoj. Odpady nebylo těžké sehnat, ale kohouty s dvěma vývody na hadičky od baterii, nebo rozdvojku za kohout se mi nedaří, všude na mě koukají co to po nich chci, že to neexiatuje a tak. A nejlépe aby šly vývody nahoru a do strany, ne proti sobě. To už by se tam nevešlo. Ve zdi je 1/2" šroubení ale baterie ještě vybíráme... ale prý bývají u většiny 3/8". odpad bude připojen horizontální rozdvojkou. Viz foto.
Z rady děkuji...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.15 22:41

Nevím, jestli ti úplně přesně rozumím. Ale dal bych do zdi dvě téčka a na každý téčko dva dva kohouty. A už máš čtyři vývody na dvě baterie.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 19.07.15 22:54

Jsou i kombinované dvojité.Na ten jeden vývod by musela být redukce protože je pro připijení pračky.

http://www.koupelny-sen.cz/ko…ntil-schell-comfort-035510699

doplněno 19.07.15 22:55:

Nebo toto

http://www.cerpadla-online.cz…tvi/dvojity-rohacek-s-matkami

Ohodnoceno: 0x

Od: hop®
Datum: 20.07.15 00:25

Kolegové už odpocvěděli, do vývodů ze zdi napojit "T" kusy a rozdělit
Pokud nejste odborník - instalatér, a nic Vám neříkají pojmy jako "dvojnipl" nebo "roháček", tak si vytiskněte tuhle fotku a v každé rozumné instalatérské prodejně Vám poradí a vysvětlí.
A pozor na různé hobbymarkety - sice to většinou vyjde o něco levněji, ale bývají tam "podavači", místo PRODAVAČŮ, kteří vůbec netuší o co jde...

Datum: 20.07.15 07:39

Hop - Tak jednoduché to nebude. Když se "téčka" dají vodorovně, nevejdou se tam ty "vnitřní" kohoutky. Když se dají svisle, bude překážet odpad. Takže vodorovně a před "vnitřní" kohoutky ještě kolena. Ale to už bude pěkná opičárna.

Datum: 20.07.15 09:15
Ohodnoceno: 1x

Od: macany
Datum: 20.07.15 09:34
Super. Děkuji všem za pomoc, jste zlatí. Ten dvojitý roháček je přesně co jsem si představoval... všude jsem nacházel jen ty s vývodem nahadici a nechtěl jsem tam cpát další redukci...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.