Jak opravit starý beton

Od: Datum: 18.07.15 18:41 odpovědí: 5 změna: 19.07.15 16:45

Potřebuji poradit čím opravit nájezd do garáže,původní material jsou použity betonové pažnice (viz.foto),rád bych na jejich povrch natahl nějakou tenkou vrstvu odolnou vůči otěru a také aby to nějaký rok vydrželo.Děkuji za radySeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.15 19:15
avatar

A proč to nenecháte tak jak to je?Z obrázků nejsou vidět nějaké extra díry.Cokoliv dáte -nevydrží dlouho.Jedině snad nějakou barvu co se s ní natírají podlahy průmyslových hal (dvousložková epoxidová).Nebo jedině nabetonovat alespoň 5cm betonu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janek*
Datum: 18.07.15 19:36

Rád bych tomu dal nový kabát preci jenom je to nějaky ten rok spary jsou vydroleny a celkově to nevypada moc pěkně myslel jsem nejakou stěrku nebo tak něco?

Datum: 18.07.15 19:17
avatar

Zdravím,
je to samozřejmě věc názoru, ale já bych na to žádnou vrstvu betonu nebo jiné hmoty nedával, protože s pažnicemi se vám sice beton (nebo jiná hmota) třeba spojí, ale byť i jen minimálnímu pohybu jednotlivých pažnic oproti sobě nezabráníte (snad jen kdyby byly položené na vrstvě železobetonu) a hmota na povrchu bude praskat ( a tím pádem se i drolit) podle spár pažnic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.15 14:32

Ahoj. Zdá se, že na nějaký výběr toho moc nemáš. Jestli na tom má něco držet a mít nějakou roztažnost, bude to vrstva asfaltu. Ale u něj ti tam zase hrozí to, že ti ho nadzvedne a potrhá nějaká kytka, travina. Má to děsnou sílu. Jde je hubit Roundupem a kladivem zatlouct spátky do roviny. Zvedlo to i 10 cm vrstvu uválcovaného asfaltu. Co tam položit zámkovku? Každé nějaké řešení má svou výšku. Nátěry jsou podstatně slabší, ale asi to nebude ono.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.15 16:45

Všetko časom povolí,čo sa na to dá,no ak chceš predlžiť to čo tam je na obrázku,tak ja by som to vystriekal tlakovou vodou,natrel penetraciou a potom natrel hrubým štetcom riedke mrazuvzdorné lepidlo na dlažby.Na vrch sa by ešte mohol použiť dvojzložkový lak,no ak tu bude hladké,tak bolo by to klzké.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.