Vysokotlaká myčka Parkside

Od: Datum: 13.07.15 19:27 odpovědí: 5 změna: 14.07.15 10:32

Zdravím,

od čtvrtka mají v lídlu wapku parkside http://www.lidl.cz/cs/nabidka…m?action=showDetail&id=33078, ale co čtu tak pracovní tlak má 70 barů a já se ptám nebude to málo? Jiné výrobky mají pracovní tlak okolo 100 a více barů.

Používat ji budu na mití vozidla, mití balkonu, 2x ročně ošplouchnutí sezení pod pergolou a občas takového betonového prostranství před garáží, kdy seshora je balkon a tak se to tam neočistí a nespláchne deštěm. Stačí tahle? Nebo si mám raději počkat až bude v nabídce ta silnější? A jaké s tím máte zkušenosti, ti co jste již takovýto výrobek pořídily?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.07.15 08:13

zkuste porovnat s jednotlivými typy od KARCHER

http://www.karcher.cz/cz/Inte…_cistice/Vyrobky/16018190.htm

parkside snad odpovídá základní řadě K2 Basic...

osobně používám K5 Classic...terasa, auto, chodník...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.07.15 08:27

Jestli chceš čistit betonové prostranství, tak 70barů je hrozně málo.

Nevím jak velké ho máš, ale u těch hobby myček je největší problém, že s tím můžeš pracovat maximálně 20-30min a pak to musíš nechat několik hodin chladnout. Mají totiž plastová čerpadla.

Mě vydržel Karcher K 2 Premium 3 měsíce a prasklo čerpadlo. Mám to na reklamaci. Příště kupuji už pouze s kovovým.

Datum: 14.07.15 10:06
To betonovy prostranstvi ma 3 x 7 m. Tim ze tam neprsi a zdrzuji se tam tri psy tak to po nich hlavne vlete smrdi. Klasicka zahradni hadice to nesplachne. Tak zda by na to pomohla wapka s nejakym saponatem. Reklamace se nebojim. Je na to zaruka 3 roky. Pak na myti auta (zde opet nevim zda to sunda necistoty) no a splachnuti sezeni pod pergolou jak uz jsem psal. Momentalne nemam 5 tisic na karchera. Jen resim ten pracovni tlak zda bude dostacujici.
Balkon vypada asi takhle. A taky jen na splachnuti od pilu a bordelu co se tam usadi. Protoze tenhle balkon se vubec nevyuziva...
Datum: 14.07.15 08:46

Mám doma starú Vapku kde tlak je okolo 8 atm a ak priložím bližšie,tak olúpe farbu.Ono zaleží u vysokotlakých čističoch,koľko litrov vody pri tom tlaku vytlačia za minútu.Ja som si musel dvihnúť doma na vodárni zapínací tlak na 3 atm aby mi stíhala dodávať vodu do nej lebo sa vypínala.

Od: 111®
Datum: 14.07.15 10:32

kluk má takovou a čistil jsem s tím mechy na chodníku zahrady, no problém...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.