Jak vyčistit ruce od tmelu?

Od: Datum: 11.07.15 11:00 odpovědí: 4 změna: 13.07.15 05:20

Zdravím, poradíte mi někdo jak vyčistit ruce od tmelu? Díky za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 11.07.15 11:30
avatar

Dobrý den, no, jenže od jakého tmelu? Mastný setřete hadrem, medvědí lejno sundáte pod vodou a jinak snad Solvina a kartáček či tech. benzín. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.15 14:14
avatar

...sklenářský kyt by snad měl jít fermeží (když se jí změkčuje; na fermež by kromě hadru už mělo stačit mejdlo...), na všechno by měl dobře fungovat písek (hlína) + tráva...:)
(lékařskej benzín je lepší než technickej (nesmrdí, ovšem je (někdy zatraceně - podle míry nestoudnosti lékárny) dražší...))

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrka
Datum: 12.07.15 09:29

Jednoznačně ředidlem C6000 - nitroředidlo. Jde to v pohodě, perfektně použitelné jako odlakovač a všichi, co dělají s barvou jej používají.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.15 05:20

Řešil jsem podobný problém, když jsem měl ruce silně od tmelu, když mi praskla špička kudy se tmel vytlačuje a když jsem se snařil natlačit tmel do otvoru pro šroub ve zdi mezi kachličky.

Zkoušel jsem kde co, až jsem objevil radu : namočit ruce do co nejvíce horké vody. Ruce se v horké vodě jakoby zvětšili a tmel pak šel krásně sloupnout jako brambory. Vzal jsem starý hrnek a na plotýnce jsem udržoval stálou teplotu vody + hrnek jsem v případě potřeby z plotýnky posunul, aby voda nebyla moc horká. Ruce jsem měl ponořené až po zápěstí asi skoro 1h. Průběžně jsem odlupoval ten tmel.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.