Závěsné košíčky do kuchyně

Od: Datum: 08.07.15 22:12 odpovědí: 12 změna: 09.07.15 13:01

Chtěla bych si koupit takové závěsné košíčky na tyči co mají přidělané na kuchyňské lince v seriálu Ulice.Přijdou mi praktické .Potřebuju poradit jak se to vlastně správně jmenuje ,hledala jsem na netu ,ale nenašla jsem je.Jsou černé drátěné.Nevíte pod jakým názvem je hledat? Zadala jsem drátěný program ,ale nenašla je. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 08.07.15 22:21

Dobrý den, myslím, že pod pojmem "drateny program do kuchyne" a s volbou Obrázky se může na Google něco nalézt. Možná jste hledala na Seznamu. Bohužel, seriál Ulice nesleduji, tak nemohu vybrat za Vás. Zřejmě se to neprodává jako celek a kupuje se to po částech. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Od: uska®
Datum: 08.07.15 22:27

Hledejte pod názvem - drátěný závěsný program do kuchyně

Od: wamp®
Datum: 08.07.15 22:29
http://www.mivokor.cz/katalogovy-program/zavesny-program/
doplněno 08.07.15 22:30: Tyhle mám já.
Jsou to ty,které myslíte?
Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.07.15 07:52

Nemám moc času to hledat, ale v té rychlosti jsem našla nějaký prodej uchycení na sloup. Ne na tyč. Možná, že to budou košíky na sloupu do kuchyně?

Datum: 09.07.15 11:53

Popíšu to lépe.Na zdi pod horníma poličkama je upevněna tyč ,na ní jsou háčky a na háčcích černý košíček.

doplněno 09.07.15 12:04:

Ať hledám jak hledám nic takového najít nemohu.Všude je to chrom či nerez.

Datum: 09.07.15 12:09

Nevím,zda myslíte to,co já.Moje dcera má také na tyči v kuchyni něco podobného-košíčky a koupila to v IKEA.Koukněte tam,jestli to mají v nabídce.Ona to má asi 4 roky,když si tu kuchyň zařizovala.S.

doplněno 09.07.15 12:21:

Právě jsem našla:IKEA- Nástěnné úložné prostory.- Nástěnné organizéry Nástěnné police.Zkuste! S.

Datum: 09.07.15 12:19

Skvělé našla jsem je v nabídce Ikea.Jsou to Fintrop a mají rukojeť.Díky simonatt.

Datum: 09.07.15 12:23

Tak to jsem ráda,že jsem mohla užitečně poradit! Tak ať Vám slouží! S.

P.S. Počítejte ale,že pod tím zavěšeným musíte mít prostor.

Datum: 09.07.15 12:38

Akorát to má chybu .Nejde si to objednat přes e-shop.A do nejbližší Ikea prodejny to je dóóst daleko.

Od: pt®
Datum: 09.07.15 12:43

Můžete zboží objednat zde:

http://www.nabytek-slovak.cz/montaz-nabytku-ikea-ostrava/

"Pokud jste mimo Ostravu a chcete jen zboží zaslat nabízíme Vám službu zasílání spediční službou, můžeme vám provést nákup a zboží vám jednoduše zaslat, poštovné a balné je po dohodě, dle velikosti objednávky."

Datum: 09.07.15 12:47

Jsem od Dobrušky,nebylo by to moc drahé tou spedicí?

doplněno 09.07.15 12:54:

Ale po hledání jsem je našla i v e-shopech .

Od: pt®
Datum: 09.07.15 13:01

pošlete mejlíka s dotazem, co by to stálo.

Myslím si, že těchto služeb se hojně využívá a že by auto určitě nejelo Vaším směrem k Dobrušce jen s košíčky do kuchyně...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.