Bazénová filtrace Bestway - náhradní díly

Od: Datum: 01.07.15 21:49 odpovědí: 7 změna: 28.08.16 06:21

Dobrý den, máme bazénovou filtraci Bestway u které nám praskla krátká hadice se zataveným šroubením. Náhradní hadice není k dostání, tak nám v TVschopinku prodali náhradní hadici a šroubení zvlášť k této filtraci, ale šroubení není zatavené.Když manžel hadici namontoval k filtraci, voda pořád kape, a při zapnuté filtraci i protíká. Už jsme zkoušeli koudel, silikon, těsnění tak pořád kape. Nemůžete nám někdo poradit?

Děkuji Fanca*zed*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nico13
Datum: 01.07.15 22:01

Nemela byste fotku? Uplne totiz nerozumim tomu sroubeni.. U techto filtraci pripadaji v uvahu snad jen dva prumery hadic, ktere jsou ale bezne k dostani (zrovna vcera jsem ji kupoval v baumaxu), na prirube u filtrace byva tesnici krouzek, za kterym se hadice stahne sponkou

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.07.15 22:04

něco takového?

http://www.bazenyobchod.cz/zb…tka-pro-pf-bestway-profi-1875

doplněno 01.07.15 22:10:

pokud je to ono, tak koupit, je skladem...

Datum: 02.07.15 09:54

Dobrý den, mnohokrát děkuji za pomoc, hadici jsem již objednala. Ještě jednou díky. Fanca:)

Datum: 02.07.15 18:11

Dobý den, ano, to je ono. Jste skvělý. Děkuji FAnca:)

Datum: 02.07.15 21:46

není zač, hlavně že filtrace bude zase funkční...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.07.15 22:16

Mě se do toho šroubení podařilo vlepit kousek odpadové PVC trubky. Na té mám napáskovanou běžnou bazénovou hadici. Jedu tak od letoška, a zatím dobrý.

Od: emde
Datum: 28.08.16 06:21

Nabízím zbytek náhradních dílů ze zrušené filtrace Bestway 58126, ve které se pokazil motor. Např. poptávanou hadici ještě mám také a v dokonalejším provedení.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.