Granitový dřez

Od: Datum: 30.06.15 18:44 odpovědí: 8 změna: 01.07.15 20:49

Dá se nějak natřít granitový dřez? A čím? Mám světle šedý a stále čistím a už mě to nebaví-úplně dokonale nelze vyčistit žádným přípravkem. Lituji, že jsem nekoupila tmavý. Za odpovědi děkuji*ua*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.06.15 19:02

tmavý by nebyl lepší - zase by na něm byly světlé skvrny

pořiďte si http://www.dobracena.cz/cisti…ci-pasta-franke-twister-velka

Ohodnoceno: 2x

Od: thehr
Datum: 30.06.15 20:59

Tohle máme na bílý dřez a je to na prd. Máme ho celý žlutý. Nejlepší byl stejně nerez.

Datum: 30.06.15 21:08

Pokud máte smaltovaný bílý dřez a časem místy zežloutl - vybělíte ho Savem, Domestosem nebo něčím takovým, chlorem páchnoucím.

Datum: 01.07.15 09:29

Přečtěte si "Pokyny pro údržbu a montáž fragranitových dřezů přehled čisticích prostředků"

http://drezyfranke.cz/clanky/…prehled-cisticich-prostredku/

tady pro výrobky FRANKE, ale platí pro GRANIT jako takový

Ohodnoceno: 0x

Od: julek1
Datum: 01.07.15 09:39

My máme BLANCO v pískové barvě a není na něm za 3 roky používání vůbec nic. Ani zaschlé kapky nejsou vidět ani zbytek vody okolo výpusti. Jediné je, když tam necháme déle vodu od nádobí např. po guláši, kdy je po vypuštění vidět červený lem kde byla hladina. Ale to zlikviduje jar bez problému.

Datum: 01.07.15 09:56

Mám tmavý a problémy s ním nemám. Po každém umytí nádobí ho jen vytřu a je jako nový.(když ho nechám vyschnout bez vytření, objeví se bělavé skvrny, ty se ale snadno odstraní) Žádný speciál. přípravek nemám. Jen Jar, houbičky a občas octový roztok. Mona

Datum: 01.07.15 19:42

Taky záleží jestli máte Fragranit nebo Tectonite. Jsou to prý 2 různé řady. Fragranit je prý lepší.

Datum: 01.07.15 20:49

Mám Tectonite-myslela jsem, že je to totéž, jen jiný název. Děkuji za odpověď:)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.