Elektroinstalace bytové jádro cena

Od: Datum: 18.06.15 23:19 odpovědí: 3 změna: 28.06.15 07:57
Zdravím ve spolek
Mam takový dotaz na kolik muže přibližně přijít elektroinstalace v bytovém jadře při rekonstrukci.
Jednalo by se o dvojvypínač ke světlum pro koupelnu a záchod zasuvku pro pračku a zasuvku a světlo pro ,,galerku,, bez revize? Je mi jasné že je to sekyrková polévka ale myslím že by to šlo odhadnout.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.15 23:22
avatar

To se dá střelit těžko, záleží na mnoha okolnostech a taky na tom kde se to napojí do stívajícího rozvodu a nebo jestlu se bude dělat komlet nový

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrnovosad
Datum: 28.06.15 00:32

Ahoj, zkus napsat na steval.cz, před 3/4 rokem jsem měl stejný problém. Popíšeš jim svou situaci a domluvíte se, udělají návrh s ceníkem. Já byl s němi spokojen.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.15 07:57
avatar

Na přesnou odpověď je málo informací. Pokud je vše v pořádku, tak 3.000,-, ale jaký je stav elektroinstace? Obdobný případ jsem řešil a když jsem si prohlédl stav elektroinstalace, tak bylo nutné vyměnit komplet krabice v jádru, jistič a některé kabely. Pak cena narostla. Pokud není znám stav elektroinstalace, tak je to jen hádání z křišťálové koule. Před zakázkou si vždy prohlédnu situaci na místě a pak mohu vykalkulovat cenu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.