Bytové jádro Paneláku

Od: Datum: 18.06.15 09:29 odpovědí: 6 změna: 19.06.15 07:26

Hledám kontakty na někoho kdo by provedl rekonstrukci koupelny-(Panelák bytové jádro -byt.1+1 -Panelák je po rekonstrukci Nové stoupačky-zateplen-atd..)

Lokalita:Broumov-okres.Náchod Děkuji.MirekSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.06.15 09:46
avatar

Dobrý den, hledejte. Nejlépe ve Vašem okolí nějakou firmu - přes internet nebo inzerci.

V inzerci budou nabídky na rekonstrukce koupelen nebo si inzerát podáte Vy. A určitě najdete. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: styxs
Datum: 18.06.15 12:25

Děkuji všem za odpovědi-tento byt jsem zdědil po dědovi.Tak přemyšlim vyzdit jádro nebo stavající olepit .Vyhodit starou vanu-dát sprch.kout?Vedle v jádru je ještě pračka je tam kumbál patřící k jádru takže. Jádro má 2X-dveře do koupelnya vedle kde pračka.Nebyla tam ani zásuvka na pračku tak provizorně prodlužka z koupelny vedle na pračku.Asi to vyzdím jak seženu nějakou Firmu zatím jsem žádnou nesehnal.Jak nějaký kontakt napište-dík Miro.Ahoj

Datum: 18.06.15 10:30
avatar

google vám něco najde, ale nejlépe se je poptat lidí bezprostředně bydlícíh u vás v domě, kterí už si rekonstrukcí prošli a mjí buď dobré nebo i nedobré zkušenosti s firmami na bytová jádra. U nás v domě je tak 40% koupelen nových, takže se dá o tématu mluvit přímo v domě. Máte to až neuvěřitelně původní, doporučuji, ale berte to s rezervou to uklidit v rámci možností a nafotit. Za 50 let nikdo nebude moc věřit tomu jak to kdysi vypadalo a že i po 40 letech to vypadá takto.

Zřejmě se zde nikdo moc nemyl, to berte jako pokus o vtípek :-D.

doplněno 18.06.15 20:03:

upřímně neskrývám tak trochu typické české závisti nad příspěvky typu " zdědil jsem byt, co mám dělat?", to není nic proti tazateli. Úpravu jádra chce promyslet. Možná bych šel cestou několika málo tisíc nyní za PVC polepení s tím, že se to celé za pár roků zbourá, až bude našetřeno.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.06.15 10:52
avatar
Dam poznatek mel sem podobmy akorate šedivy jadro a zjistil sem že ty dveře do koupelny dou bez problemu dopasovat tak aby se dal zavírat záchod stacilo si jen dodělat panty a diru pro západku zámku já mám totiž přímo alergii na záchod v koupelně nota bene bez dveří
Jinak sežente šikovnýho zedníka ten si stim poradi dá kotvící nátěr lepidlo perlinku a obklad na přání pokud ovšem nechcete bourat a zdít
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 18.06.15 11:01
avatar
Ďáble -je zbytečné to dělat jak píšeš (pokud se umakart nebourá).umakart stačí jen trochu zdrsnit smirkem a teňoučký film lepidla a druhý den pak rovnou obklad a drží jako židovská víra a je to o jefnu stěrku,perlinku a kontaktní můstek levnější!
Tazatel dle referencí si najděte zedníka ( pokud chcete zděné ) a vyjde Vás to na cca čtvrtinu sumy od firmy.pkd byste byl z JH udělal bych Vám.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.06.15 07:26
avatar

ono se to celé jakoby hýbe a po čase se rozevírají spáry jak systému jádra tak spáry nových obkládaček, podle mě je perlinka která tyto trhliny zamezí na místě. nemám s tím takové zkušenosti, zda je nutné ji dávat celoplošně nebo jen v pásech, kde jsou spáry původního umakartu.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.