Vaření na indukci - hlučný ventilátor

Od: Datum: 13.06.15 16:08 odpovědí: 7 změna: 13.06.15 22:37

Jak vařit na indukční ploténce,aby se nezapínal,nebo co nejméně,hlučný ventilátor?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.15 16:31

- to snad nejde? - taky bych to jinak využila.

doplněno 13.06.15 16:41:

Indukční vařiče jsou hlučné. Hluk vzniká vinou ventilátoru chladícího elektroniku a dále pak brněním cívky.

Ohodnoceno: 2x

Od: kazy®
Datum: 13.06.15 18:14

Děkuji! Princip znam. Měl js.na mysli (a vysvetit manželce) jak co nejefektivněji využít "korespondence" zbytk.tepla,dna hrnce atd.Aby se ventilator zapínal co nejméně.(i v návodu sdělují,že se tak děje,jen v případě přehřátí plotýnky. Zn.MORA je tedy dosti hlučná a žena šílí (s překvapením/dárkem js.tedy neuspěl! :n))

Datum: 13.06.15 19:15
Bude to tou morou. Jiné značky ani nepoznáte, že ventilátor mají. Rodiče mají moru horkovzdušnou troubu a to jsem se leknul, že odletí, jak ten ventilátor byl hlučný. Myslím, že to prostě vůbec neřeší.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.06.15 18:25

Je dobré nešetřit a koupit kvalitní spotřebič. AEG je tichý.

Od: mil®
Datum: 13.06.15 19:25

Máme asi dva měsíce novou AEG a ventilátor je tichej. Velká spokojenost mé manželky s touto indukcí.

Datum: 13.06.15 19:47

- nevíte někdo, jak je na tom s hlučností SENCOR? (ve srovnání s AEG) - taky mi přijde dost hlučný . Děkuju.

Od: luha®
Datum: 13.06.15 22:37

Já jsem si tam vrazil odpor - (tedy myslím do vařiče), ventilátor to moc nezpomalí, ale hluku je méně.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.