Zátěžový koberec

Od: Datum: 11.06.15 11:23 odpovědí: 15 změna: 12.06.15 11:21

Zdravím,chci se zeptat,chtěla bych dát do chodby v bytě zátěžový koberec.Kamarádka mi tento koberec nedoporučuje,údajně,pokud chodím doma v ponožkách,tak tento koberec ponožky trhá.Pro mne je to novinka,ale člověk se učí celý život...Vím že je to nic moc,ale dobře se ošetřuje a není drahý.díky moc.přeji hezký den z

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.06.15 11:31

Těch zátěžových koberců je několik typů. Vaše kamarádka má na mysli koberc do čisticí zóny. Ten koberec je opravdu hrubý, drsný, pichlavý. Dává se ke vchdům. Vytáhne nečistoty z podrážek. ;) Jiné jsou zátěžové koberce do obytných prostor (třeba do hotelů),které na první pohled nerozeznáte od normálního koberce. Ani vzorem, ani barvou, ani výškou smyček. Jen se tak nešpiní a dají se čistit i vodou. Aniž by to zanechalo stopu.

http://search.seznam.cz/?q=z%C3%A1t%C4%9B%C5%BEov%C3%A9+koberce+do+bytu&sourceid=szn-HP

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.06.15 12:18

Zdravím babkazov®a wamp®,přesně tento koberec jsem myslela.Dávají je do hotelů a kanceláří.Uklízela jsem kanceláře a bylo to lepší,jak to šůrovat mopem ,nebo hadrou,oběma díky za radu.přeji hezký zbytek dne.z

Od: wamp®
Datum: 11.06.15 11:35

Zdravíčko. Mrkněte sem.

Datum: 11.06.15 12:17

Něco pravdy na tom je. Ono už stačí jen přejet rukou po ploše a je cítit, že to není žádná hebkost... Pokud chodíte doma bosky, brzy to na chodidlech pocítíte. Domu bych ho nedoporučoval. *stop*

Datum: 11.06.15 13:05

Zdravím strejc®,já to zkusím,hlavně v zimě to tady protahuje.Z chodby v bytě je vidět na chodbu ven.Těsnění mám všude i na prahu,ale je to tady v tomto baráku nějak divně udělané,nic tu netěsní.Vím,že není hebký,ale dobře se čistí a není drahý.díky za vaši radu a názor.z

Datum: 11.06.15 13:22

Dobrý den,zátěžové koberce mám v celém bytě už několik let.Jsem spokojená a při příští výměně si je opět koupím.Doma chodím naboso, manžel v ponožkách a nezaznamenala jsem jejich neobvyklou spotřebu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.06.15 15:11

Děkuji mamina® a jak vysoký vlas u těchto koberců doporučujete?z

Datum: 11.06.15 16:26

já je měl taky a ted sem si je dal i do novýho bytu neni stim jedinej problém vlas mám malej z duvodu lepší ůdržby *palec*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.06.15 19:48

dabel®, Vám taky díky;)z.

Datum: 11.06.15 16:51

http://www.eamadeo.cz/koberce…rec-new-orleans-760-hnedy.htm

Tož mám něco takového,přišla jsem do prodejny,koukla který by se mi hodil a nechala uřezat.Mám je asi 5 roků a opravdu super.Před tím jsem měla asi 3x kovral a už nikdy více.Jak si vzpomenu na roky,kdy jsem je čistila a za chvíli byly vyšlapané chodníky...*afro*...Dnes povysávám a šmytec.DOPORUČUJI.

Datum: 11.06.15 16:44

Zdenko, marné! Musíte se vydat do prodejny a sáhnout si! ;) Uvědomuji si, že moji mladí mají taky zátěžový a na nich 4 kocoury. Když se stěhovali, brali koberec sebou, protože vypadal stále skvěle.

Datum: 11.06.15 17:05

Babkazov,já nad zátěžákem dumala už dávno,kdy jsme ho měli v práci a pořád byl pěkný i když se po něm moc chodilo.Pak jsem byla u známé, která měla šedomodrý a bylo rozhodnuto.Dnes se už dělá v pěkných barvách a opravdu vydrží.

Datum: 11.06.15 17:46

babkazov® a mamina® ,díky skočím si do Trendu ségra má slevovou zákaznickou kartu,tak ještě ušetřím.Já jsem si koupila koberec s podkladem filc.Je barvy bílé kávy s nějakýma tmavšíma šmouhama a vlnovkama,zatím jsem spokojena,není tam vidět žýdný drobek,ani flek.Mám anduláka,takže o drobky není nouze*sok*.Jinak nejen vám moc děkuji za názory a rady.Přeji pěkný večer.z

Datum: 11.06.15 20:54

ja mam tento a je perfektni a mnohem lepsi a prijemnejsi naboso nez klasicky hnusny smyckovy http://kobercove-centrum.cz/k…leans-216-texicon-metraz.html muzu naprosto doporucit, navic se paradne poklada

doplněno 11.06.15 20:57:

navic stoji 103Kc za 1m2, idealni cena a pritom vlastnosti lepsi nez koberec za 300

Datum: 12.06.15 11:21

joudic® i vám díky za radu.:)z

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.