Kde sehnat klínové řemeny-HOP 7O

Od: Datum: 10.06.15 13:30 odpovědí: 2 změna: 10.06.15 15:33
avatar

Vastníme již několi desítek lit pilu HOP 7O.

Praskl nám klínový řemen a další jsou volné.Číslo na nich nelze přečíst a tak nevíme kde a jak shánět. Poradí nám někdo.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.15 13:39

Vezměte jeden klínový řemen (lépe v celku, než prasklý) a odvezte do kterékoliv fimy, která dodává řemeny. Oni už si ho změří. Je dobré ještě zjistit, jaká je rezerva při napínání (tj. o kolik kratší nový řemen může být).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.06.15 15:33
avatar

Zdravím,
tzv. frémy (hřídele) pro pily HOP 70 se stále prodávají. Takže pokud máte celkový počet řemenů 3ks, tak to nejspíš bude tato hřídel a rozměr klínových řemenů bude šířka 17mm. Viděl jsem už ale také nabízet starší frému (údajně také pro HOP 70) a ty byla na 4 řemeny šíře 13mm. Tolik pro vaši přibližnou orientaci.
Ale určitě nic nezkazíte, pokud vezmete jeden z opotřebených řemenů s sebou do prodejny jako vzorek při nákupu. Schovejte si pečlivě účtenku a pokud ty řemeny nejsou nějaké hodně velké atypy pouze na objednávku, tak máte hodně reálnou šanci, že vám je případně vymění za jiné - kratší nebo delší podle potřeby (zeptejte se na to při poptávce po řemenech).

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.