Jaká barva obkladů

Od: Datum: 04.06.15 22:13 odpovědí: 3 změna: 11.08.15 13:32

Dobrý den, prosím o názory jakou barvu obkladů do kuchyně mezi linku,barvu spárovačky, podlahy a malby na zeď zvolit k šedo- bílo- černé lince s šedou pracovní deskou. S manželem se nemůžeme shodnout. Mně by se líbila podlaha v barvě bělený dub a červené obklady a doplňky také do červena. Malbu ještě nemám promyšlenou, proto uvítám jakékoliv názory. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.06.15 08:57
avatar

Dobrý den, máte výhodu, že k barvě šedé, bílé a černé se hodí snad všechny ostatní barvy. Ale, zase bych to nepřeháněl - vymalovat jen bíle, obklady červené a spáry by mohly být černé. S tou podlahou si nejsem jistý. Na světlém je vše vidět a tmavá podlaha může prostor ztmavit. Snad volte podle toho, kolik je tam světla a kolik je tam nyní již té černé barvy na lince. Jinak, černá - červená nebo černá - žlutá či černá - oranžová jsou pěkné kontrastní kombinace. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: esme*
Datum: 05.06.15 19:44

Z praktického hlediska bych doporučila:

Podlaha bělený dub je OK, není jednobarevný, je světlý, tj. dobrá údržba a neztmaví místnost.

Obklady: světle šedé, bílé nebo sladěné do béžové s barvou podlahy. Určitě bych se vyhnula výrazné barvě; po čase by vám mohla začít vadit a sekat obklady je poměrně drahé a nemilé...

Spárovačka: ideální je středně šedá, nebo béžová - podle obkladu, není s ní takový problém při údržbě ohledně tmavých nebo světlých fleků jako u např. černé nebo bílé.

Zdi: u malby se klidně můžete vyřádit, např. na jedné zdi červená, na jedné světlounce šedá či béžová, zbytek bílý, tu a tam pruh... tady zapojte fantazii a kreativitu. Kdyby se vám to časem znelíbilo, vymalovat je poměrně snadné a levné, a společně s obměnou doplňků můžete mít každých pár let "novou kuchyň".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mirus100*
Datum: 11.08.15 13:32

Variant je spousta... Já bych se držela klasické varianty a vše udělala neutrálně a nebo barvu červenou, která již byla zmíněna.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.