Kolečka garnyž

Od: Datum: 27.05.15 23:49 odpovědí: 2 změna: 28.05.15 06:56
avatar

Máme starou garnyž-dřevěný kryt+ocelové lanko.Není důvod měnit za novou moderní,protože se do interieru hodí a má 3m,takže se mi nechce shánět ani tyč místo lanka.Teď jsou tam původní socialistické něco jako kroužka od klíčů a je to na prd.Špatně to jezdí a závěs je pořád"neupravený".Zajímá mě která kolečka budou lépší-lépe jezdit-velká dřevěná nebo velká kovová?Možná blbá otázka,ale nechci aby to manžel sundaval dvakrát a nadávaldíky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.05.15 00:00
avatar

Dobrý den, a jaký průměr (přibližně) mají ty současné kroužky? Zdravím!

doplněno 28.05.15 08:58:

Já mám zase zkušenost takovou, že žabky přímo umístěné na lanku se zadrhávají a "koušou".

Žabky na malém kroužku dělají přesně to samé. Ale, žabky na velkém kroužku (asi o průměru 4 cm) už potom jezdí celkem dobře. Proto jsem se ptal na velikost těch kroužků. Trochu může být problém, že když se žabky umístí na lanko s velkým kroužkem, tak záclona trochu klesne dolů, resp. kroužky a žabky nejsou tak dobře zakryté přední stranou garnýže a jsou vidět.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.05.15 06:56
avatar

Na ocelové lanko bych vůbec kroužky nedávala. Žabky mají takové dva ocelové, zahnuté drátky. Ty se dají skvěle na lanko naaplikovat, aniž by spadly. Tohle jsem měla na starém bytě a fungovalo to nějakých 20 let. Snadno po lanku jezdí, snadno se z nich textil sundává. ;) A aby textil na okně vypadal upraveně, je lépe ho našít na řasící stuhu.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.