Jak napsat závěť

Od: Datum: 25.05.15 21:12 odpovědí: 7 změna: 26.05.15 08:52

potřebuji napsat závěť, na web. stránkách notář není k zastižení, neuvěřitelné - nerozumím.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mate59
Datum: 25.05.15 21:18

Závět napište ručně,s nadpisem závet,dále se rozepište, dúle ji podepište a nezapomeňte napsat datum.

Múžete ale /nemusíte/ nechat ji podepsat 2 svědkami.Notáře nemusíte mít, ani nemusí být uložena u notáře.

Ten, komu nechávate pozústalost by měl vědet, kde se nachází,do úschovy ji mužete uložit notáři kdikoliv.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.05.15 07:08

já bych ale právě potřebovala notáře. Jinak mám vše vyčteně na web stránkách. díky

Od: giu
Datum: 25.05.15 21:21

Nerozumím - kde není notář k zastižení. On je ve své kanceláři v úřední hodiny, ne?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.05.15 21:30

No, já radím zajít za tím notářem. Není drahý. A Vy budete mít jistotu, že zavěť je napsaná dobře a že ji Ti vydědění nemohou úspěšně napadnout.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.05.15 07:10

Je mě to jasné, ale kamkoliv se obrátím jsou záznamníky a budou až koncem prázdnin. Byla jsem dost překvapená a po šestém teůefonu jsem to vzdala a napsala sem.

Datum: 26.05.15 07:30

No tak si radši zajděte osobně za notářem,že to spěchá...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.05.15 08:52

Ano, já vím. Šíleně moc to nespěchá, ale chci to mít vyřízené. A včera jsem se do toho pustila a byla dost překvapená automatickými odpovědi mailem. a telefonicky - záznamníky. Díky, já byla včera dost nervozní.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.