Upevnění dřevěného kola na zeď

Od: Datum: 24.05.15 17:13 odpovědí: 6 změna: 29.06.15 11:14

Ahoj, jak byste upevnili toto dřevěné kolo na zeď garáže? Napadlo mě na svorník, který prostrčím prostřední dírou a stáhnu matkou, ale zase mi přijde zbytečné na ten svorník kupovat a používat chem. kotvu. Napadá vás lepší/jiné řešení?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 24.05.15 18:04

Hmozdinku a dlouhej sroub.

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 24.05.15 18:42

Dobrý den, to kolo má jistě značnou váhu. Já bych raději zazdil do zdi kus trubky a na ní potom kolo nasadil (a zajistil asi závlačkou). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.05.15 19:28

Jak píše lego, hmoždinka a šroub by měl stačit, kolo bude šroub namáhat na střih, takže by to mělo vydržet v pohodě!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.05.15 00:12

Na střed kola (od stěny) přišroubovat nějakou desku, plech, atd.. no a pak použít normální hmoždinku a středem prostrčit normální vrut 5-6x60.

Od: dam®
Datum: 25.05.15 00:57

Nevím na jakou zeď to chceš pověsit, ale hmoždinka 10mm a poctivě vykovaná skoba v ní zaražená to určitě udrží, bude to stylové, nebo jen trn v ose který nebude rušit pohledově.

Datum: 29.06.15 11:14

také jsem takové věšel na děrovanou cihlu... použil jsem chemickou maltu a závitovou tyč. Ještě tou dírou ve prostřed jsem protáhl drát a nasadil žárovku, hází to skvělé stíny při svícení.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.