Feng shui a zkušenost

Od: Datum: 21.05.15 19:54 odpovědí: 5 změna: 22.05.15 13:44

Ahoj,nedávno jsem četla v nějakém článku o léčbě FENG SHUI (snad jsem to dobře napsala) Šlo tam o to že lze někde v bytě zavěsit křišťálové ověsky-kouličky ap.pro lepší energii. Máte s tím někdo zkušenost? Mám dost ověsů ze starého křiš. lustru a nevím co s něma. Nějaký smysluplný nápad by nebyl? Děkuji Monika

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.05.15 20:03

no to jsou spis takove blbiny, feng-shui je hlavne o cistote a harmonii prostoru

doplněno 21.05.15 20:56:

vychazi ve zkratce z toho, ze pokud je prostor klidny a harmonicky, stejne klidna a harmonicka je duse, cingrlatka v "bordelu" nicemu nepomohou :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.05.15 20:10

Věř a víra Tvá Tě uzdraví.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.05.15 20:50
Pro lepší energii? Jako elektrickou, nebo jakou?

Datum: 22.05.15 07:19

S pověšením cingrlátek bych i souhlasila. Ne pro filozofii harmonie prostoru, ale pro to, že když člověk odpočívá a zahledí se na něco hezkého, mozek chvilku vypne a odpočívá. A třpytivé křišťálové nebo jaké, jsou na tohle úplně ideální. ;) Na pevném kruhovém základě, ve stoupající spirále, na silonových nitkách, pověšené tak, aby světlo zdůraznilo krásu skla? Něco na ten způsob?

Od: monickaaaa
Datum: 22.05.15 13:44

to právě nevím jak je umístit,mám jich plnou krabici-ověsů a nevím co s nimi. Byl to takový nápad,musím pohledat na google nějakou inspiraci

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.