Kde vybrat sprchový kout?

Od: Datum: 20.05.15 20:14 odpovědí: 9 změna: 23.05.15 18:05

Dobry den, schanim sprchovi kout ale 3 steny nikoli rohovy z duvodu mista v koupelne nemohu ho dat do zadneho rohu tak bude vedle vany ale nechci tam stavet zadnou pricku,nasel jsem jen snad jednu stranku kde prodavaji 3 steny ale ty ceny 26 tisic sse my moc nelibyli schanim pouze bez vanicky podklad budu betonovat,a na to potrebuju sehnat presne jen sklo kolem dokola nejelep aby to bylo matne nikoli pruhledne...prosim zda ma nekdo nejaky kontontak nebo adresu prosel jsem uz toho dost ale ceny me uz odradily.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.05.15 21:51

Hledej nástěnný sprchový kout. Například zde.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.05.15 21:39

no ten je pekny ale ta cena kurna :D

Datum: 20.05.15 21:53
Já kdysi sháněl atipickou vanu a sehnal jsem ji přes Bagno.cz Oproti konkurenci třeba Siko ji měli za třetinu ceny. Je to už pár let ale asi bych začal tentokrát rovnou u nich.

Datum: 21.05.15 21:38

super je tam toho hodne prosurfuju to zatim dekuju,

Od: dahol*
Datum: 21.05.15 10:30

a jakou cenu si představujete? Když ty co jste našel Vás odradily?

Datum: 21.05.15 21:38

no na toz ze to chci bez vanicky podklad bude betonovany tak cca nejlepe do 5 tisic.kdyz porovnam ze rohovka se da sehnat do 3tisic.

Datum: 21.05.15 22:26
Za 5tis?
To tak jedině z papundeklu..
Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.05.15 22:02

http://www.kvstore.cz/giada-8…y-kout-rohovy-matne-sklo.html

aha znalec? toto je co sice neni to 5 ale nazor? myslim si ze 5-6 tisic je normalni cena bez vanikcy! zbytek je uz nadstandart a predrazene!

vybirat chytre kvaline levne!

Datum: 23.05.15 18:05
Jenže v zadání dotazu je jasně napsáno že to nebude do rohu. A kdo má kout vyzděný, vi, že za 5000 se koupí od Ravaku sotva samotné dveře a kde máte další dvě boční stěny pokud se nevyzdí. Myslím že vejít se do pětky bude dost těžký oříšek.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.