Zasklívání lodžií - jakou fa?

Od: Datum: 12.05.15 12:11 odpovědí: 6 změna: 15.05.15 19:03

Dobrý den, znáte prosím někdo dobrou, ne příliš drahou, firmu pro zasklívání lodžií? Jedná se o Prahu. Lítají a hnízdí na balkoně holubi, takže neustále velký nepořádek. Je to již neúnosné.:( Děkuji za odpovědi. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.15 17:53

Nám dávali takové sítě a není to ani vidět ,a holubi nejsou..to byla hrůza...

Ohodnoceno: 0x

Od: astik
Datum: 13.05.15 11:22

Díky, já jsem taky pro síť, ale mamka chce zasklít, je pravda, že dálnice pod nosem není taky nic moc, takže je to asi lepší.

Datum: 13.05.15 19:42

ONO zasklený balkon je fajn mám ho ,,ale na chodbě nám dávali ty sítě.Já jsem chtěla zasklít, doma,,,,ale jsou lidi,kteří si neuvědomí,že zasklený balkon je výheň ,když navíc je zasklený i spodek.Já mám spodek z jiného materiálu.A pak jak ten spodek čistit z venku? Já tedy nevím.,,

Datum: 13.05.15 13:21

Dobrý den.Zkuste si vybrat z těch firem a za kolik to dělají.Stačí se jen zeptat přes internet a zadat jim míry lodžie.

Od: uska®
Datum: 13.05.15 17:16

zwiki - píšete, že si má tazatelka vybrat z těch firem, můžete napsat z kterých? Tazatelka chce levnu a dobrou firmu, jistě máte zkušenosti, jinak byste neodpovídal.

K dotazu - zkuste si zadat požadavek do aaapoptavky. Je to jednoduché a zdarma. Na email vám přijdou nabídky od firem i s cenou a můžete srovnávat. Buď si vyberete a nebo ne.

Od: astik
Datum: 15.05.15 19:03

Já chápu a umím si najít na netu firmu, ale už se z něho nedozvím, zda ta firma je dobrá. V dnešní době samejch zlodějů a patlalů, kteří si říkaj pofesionálové...

Proto se radím touto cestou. Díky *jasne*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.