Ztráta brýlí

Od: Datum: 12.05.15 01:27 odpovědí: 5 změna: 12.05.15 13:17
Vcera jsem ztratil brýle které jsou dost drahé a kdyz se mamce priznam ze jsem je ztratil nejspis mne vykostí zaziva co mam delat? :(
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.15 05:46

Určitě nevykostí, ale že ráda nebude, to je jisté. Nejdřív hledejte, třeba se najdou, a jestli ne, stejně na to mamka přijde a je lepší se přiznat hned. Shánějte brigádu a když si na nové brýle přispějete ze svého, jednak to mamčinu zlost otupí a jednak si příště budete své věci víc hlídat. Stává se to, holt poučení pro příště.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.05.15 08:03

Projdi trasu, kde jsi včera chodil a všude se ptej i v krámech a dobře se dívej i na parapety oken. Také je dobré zeptat se na obecním - městském úřadě. Vezmi ssebou kamaráda, lépe vše obsáhnete a může přijít na něco, co by tebe nenapadlo.

Ohodnoceno: 1x

Od: astik
Datum: 12.05.15 12:13

Zkusit vyvěsit letáky. Třeba se stane zázrak a nálezce je vrátí. Za pokus to stojí. Držím palce.

Datum: 12.05.15 12:20

No jiste je, ze te nepochvali, zkus je pohledat, jak uz se tu pise. Kdyz je nenajdete, tak to radeji priznejte. Ja jsem sam radeji, kdyz se deti priznaji a situaci resi, nez kdyz to zatlucou, nebo jeste hur lzou

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.05.15 13:17

Předpokládám, že ve vašem věku to byly brýle do dálky a nebo dokonce sluneční, nechápu, že jste je neměl na nose, projděte trasu, my tak našli dudlík vnučky u silnice za dva dny, třeba budete mít štěstí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.